Реклама

Domki Letniskowe Marlin

населенный пункт: Реваль

 

Объекты, которые могут Вас заинтересовать…

 

Skuteczna promocja w Internecie to przede wszystkim rzetelna informacja oraz wyróżnienie się wśród olbrzymiej konkurencji.

Jak się wyróżnić?

Poniżej prezentujemy listę produktów reklamowych, które oferujemy Państwu poza bezpłatną prezentacją.

Pozycjonowanie w sorcie

Produkt pozwala na podniesienie pozycji prezentacji obiektu w głównym wyniku wyszukiwania dla miejscowości, w których jest on wyświetlany.
Produkt został tak przygotowany, aby nie trzeba było jednorazowo inwestować dużych pieniędzy i żeby można było nim łatwo zarządzać (np. wyłączyć pozycjonowanie kiedy mają Państwo pełne "obłożenie" obiektu gośćmi i włączyć wtedy, kiedy gości Państwo potrzebują).
Cena:
od 0,30 PLN dziennie.

Tekst reklamowy

Pozwala na wyróżnienie względem innych obiektów w sorcie w danej miejscowości. Produkt ma za zadanie przekazać użytkownikowi dodatkowe informacje na temat obiektu i zatrzymać uwagę użytkownika na Państwa wpisie.

Przykładowe teksty:
„W każdy weekend września 25% taniej”
„Położenie 100 metrów od morza”
„Zostały już tylko 2 wolne pokoje!”
„Pokoje z widokiem na morze”
itd.

Tekst reklamowy może być zmieniany w trybie on-line dowolną ilość razy w ciągu roku i może zawierać do 100 znaków.
Cena:
9 PLN za 1 miesiąc
lub
99 PLN za 12 miesięcy

Dodatkowe miejscowości

Jeśli uważają Państwo, że Państwa obiekt powinien być widoczny także w miejscowościach znajdujących się w pobliżu, ten produkt jest właśnie dla Was.
Dodanie dodatkowych miejscowości znacząco zwiększa szansę na znalezienie przez użytkownika właśnie Państwa obiektu.
Produkt wykupuje się na 12 miesięcy!
Cena:
może się od siebie różnić i jest uzależniona od atrakcyjności turystycznej danej miejscowości.

Pozycja gwarantowana

Umożliwia wyświetlanie obiektu nad wynikami wyszukiwania na pierwszej stronie w wykupionej miejscowości, w wykupionym miesiącu kalendarzowym. Dla jednej miejscowości są zawsze wyświetlane w trybie ciągłym (bez rotacji) tylko dwa obiekty noclegowe. Produkt wykupuje się na 1 miesiąc kalendarzowy. Istnieje możliwość wykupienia "Pozycji gwarantowanej" na 3 miesiące w przód lub cały rok kalendarzowy po kontakcie z Działem Obsługi Klienta.
Cena:
od 10 PLN za 1 miesiąc.

Wszędzie widoczny

Produkt "Wszędzie widoczny" to box graficzno-tekstowy zamieszczony w sekcji "Obiekty promowane" na prawym marginesie każdej podstrony serwisu eholiday.pl. W sekcji tej może być wyświetlanych w systemie rotacyjnym jednocześnie do 5 obiektów. Maksymalna ilość obiektów sprzedanych do sekcji w jednym miesiącu kalendarzowym to 50. Box można wykupić od 1 do 3 miesięcy w przód. Box każdego obiektu może zawierać: zdjęcie obiektu, jego nazwę i rodzaj, miejscowość, w której obiekt się znajduje oraz cenę za nocleg. Box jest linkiem prowadzącym do pełnej prezentacji obiektu w serwisie eholiday.pl.
Cena:
199 PLN za miesiąc kalendarzowy.

Boks rozwijany

„Boks rozwijany” to boks graficzno-tekstowy umieszczony w prawym dolnym rogu przeglądarki. Jest on wysuwany w trakcie przeglądania strony eholiday.pl. Boks pojawia się płynnie podczas przewijania strony w dół oraz chowa się podczas przewijania strony do góry - czym przykuwa uwagę użytkownika. Adresowany jest do tych użytkowników, którzy poszukują noclegu w odległości do 50 km od Państwa obiektu. W jednej okolicy może być rotacyjnie wyświetlona większa ilość obiektów. Boks zawiera aktywny link do prezentacji obiektu w serwisie eholiday.pl, pierwsze zdjęcie obiektu zamieszczone w tej prezentacji, jego nazwę, rodzaj i miejscowość, w której obiekt się znajduje oraz cenę za nocleg. Produkt można wykupić od 1 do 3 miesięcy w przód.
Cena:
99 PLN za 1 miesiąc kalendarzowy.

Boks prestiżowy

„Boks prestiżowy” jest to boks graficzno-tekstowy umieszczony w najbardziej widocznym miejscu serwisu eholiday.pl, na stronie głównej, tuż pod wyszukiwarką. Otrzymują Państwo możliwość publikacji wysokiej jakości zdjęcia, nazwy oraz kategorii, (jeśli mają Państwo wykupiony produkt „Tekst reklamowy”) to także tekstu. Całość pokazana jest w niebanalny sposób, czym zwraca uwagę użytkownika właśnie na Państwa obiekt.
Cena:
39 PLN za 1 dzień.

Top Baner

Jest to niezwykle skuteczne narzędzie promocyjne. Baner jest wyświetlany na górze strony eholiday.pl w Państwa miejscowości oraz promieniu 30 km wokół niej, w trybie rotacyjnym.
Wygląd banera mogą Państwo skomponować samodzielnie z elementów dostępnych w prezentacji obiektu. Baner zawiera zdjęcie, nazwę i kategorię obiektu, miejscowość oraz „Tekst reklamowy” (jeśli wcześniej wykupili Państwo tę usługę), opcjonalnie także ceny za wynajem.
Cena:
od 5 PLN za 1 dzień.

Big baner

„Big baner” to duża reklama graficzna (minimum 300x260 px), widoczna w całym serwisie eholiday.pl na marginesie (oprócz stron transakcyjnych). Ponad 50% powierzchni reklamy zajmuje zdjęcie, które jest głównym elementem przyciągającym uwagę. Dodatkowo wyeksponowana jest nazwa obiektu, miejscowość, cena (opcjonalnie) oraz treść „Tekstu reklamowego”, który idealnie dopełnia przekaz.
Cena:
19 PLN za 1 dzień.

Weryfikacja obiektu i przyznanie statusu "Sprawdzony przez eholiday.pl"

Jest to wyjątkowe wyróżnienie skierowane do tych obiektów, dla których wysoka jakość jest priorytetowa. Weryfikacja polega na osobistej wizycie pracownika eholiday.pl w celu sprawdzenia stanu faktycznego z danymi i zdjęciami zamieszczonymi w prezentacji. Za dodatkową opłatą możemy wykonać film dronem, obrazujący Państwa obiekt z powietrza.
Każdy obiekt, który zostanie zweryfikowany, otrzyma od nas certyfikat potwierdzający weryfikację oraz znak „Sprawdzony przez eholiday.pl” przy prezentacji obiektu w serwisie eholiday.pl. Oznaczenie to będzie widoczne przez 12 miesięcy.
Cena:
199 PLN.

Jeżeli interesują Państwa ujęcia z drona prosimy o kontakt z doradcą lub telefon pod nr 512 718 762.

Dodatkowe typy obiektów

Rejestrując obiekt w serwisie eholiday.pl wybierają Państwo jego typ główny. Typem może być hotel, pensjonat, camping itp. Jeśli chcą Państwo, aby obiekt wyświetlał się w wyniku wyszukiwania po typach, w innym typie obiektu niż ten, który jest ustawiony jako typ główny, ten produkt jest właśnie dla Państwa. Wykupienie dodatkowego typu zwiększa szansę na znalezienie przez użytkownika. Usługę można wykupić na pełne 12 miesięcy.
Cena:
od 9 PLN za 12 miesięcy

Tłumaczenia

Usługa polega na zleceniu nam przetłumaczenia opisu Państwa obiektu w serwisie eholiday.pl na język angielski, niemiecki i rosyjski. Tłumaczenia są dla nas wykonywane przez doświadczonych filologów. Świadczymy tą usługę szybko i po konkurencyjnej cenie.
Cena:
tłumaczenie na jeden język: 45 PLN.

Aktywny Klient

Produkt ten pozwala na:
  • Wpłacając łącznie w ciągu dwóch lat minimum 500 PLN, które możesz przeznaczyć w całości na dowolne produkty reklamowe dostępne w palecie produktów eholiday.pl. Pamiętaj, że poza 10% bonusem usługa „Aktywny Klient” zostanie aktywowana na 24 miesiące,
  • Wpłacając łącznie w ciągu roku minimum 200 PLN, które możesz przeznaczyć w całości na dowolne produkty reklamowe dostępne w palecie produktów eholiday.pl (pamiętaj, że wpłacając 200 PLN dostaniesz także 10% bonus powiększający Twoją wpłatę). Po dokonaniu wpłaty usługa zostanie aktywowana na 12 miesięcy,
  • Posiadając aktywną umowę na sprzedaż pokoi poprzez system rezerwacji online serwisu eholiday.pl oraz aktywnie współpracując w ramach tej umowy. Usługa będzie aktywna bezterminowo do czasu trwania współpracy w Rezerwacjach Online.
  • Wpłacając tylko 100 PLN. Za tę kwotę wykupisz usługę „Aktywny Klient”. Od momentu uruchomienia, usługa będzie aktywna przez 12 miesięcy. Dodatkowo przy wpłacie minimum 100 PLN otrzymujesz od nas Kartę Stałego Klienta, która daje Ci 20% bonusu przy kolejnych wpłatach powyżej 50 PLN oraz możliwość korzystania ze specjalnie przygotowanych promocji i zniżek.
Cena:
od 100 PLN.

Więcej informacji o wszystkich produktach znajduje się w panelu edycji danych pod adresem
https://baza.eholiday.pl
lub u naszych doradców pod numerem infolinii
801-011-477 lub 884 884 333

Jesteś zainteresowany promocją w eholiday.pl?

Jeżeli tak to wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a my niezwłocznie oddzwonimy do ciebie.
Przekażemy dokładne informacje o dostępnych produktach, wytłumaczymy ich działanie, doradzimy rozwiązania najbardziej optymalne dla Twojego biznesu.

Eholiday.pl Sp. z o. o. со штаб-квартирой ul. Jutrzenki 137A, 02-231 Варшава является Администратором Данных, выявленных в форме. Ваши данные будут обрабатываться исключительно в целях подачи объекта. Без Вашего согласия Ваши персональные данные не будут переданы получателям данных согласно ст. 7 п. 6 закона от 29 августа 1997 года. о защите персональных данных (сводный текст. Законодательный вестник 2015 года. поз. 2135 с изм.). Вы имеете право доступа к данным и возможность их изменения. Данные указываются добровольно.
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet