"Piast-Roman"

Отель в Świdnicy

8.4 Оценка
Liczba ocen:1

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

Nasza propozycja:

Закрыть

Информация об объекте

ul. Kotlarska 11 , 58-100 Świdnica odległość od centrum: 0.2 km

Oписание

Hotel "Piast-Roman" położony jest w Świdnicy, mieście bogatym w zabytki pochodzące z różnych okresów jego istnienia. Jednak nie tylko samo miasto może być Państwa atrakcją turystyczną, ale również jego okolice. Do najciekawszych miejsc położonych nieopodal Świdnicy należy zaliczyć przede wszystkim Zamek Książ, Uzdrowisko Szczawno-Zdrój, Zamek w Kraskowie, Europejski Dom Spotkań Młodzieży w Krzyżowej, a także Palmiarnię w Wałbrzychu. Niewątpliwym walorem naszego miasta jest również bliskość Gór Stołowych i Kotliny Kłodzkiej.

Gastronomia:

Restauracja "Piast-Roman" serwuje wyśmienite dania i potrawy, zarówno tradycyjnej kuchni polskiej, jak i kuchni europejskiej. Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszych gości przygotowujemy potrawy jedynie z wysokojakościowych produktów. Restauracja odpowiada wymogom akredytacyjnym w zakresie norm UE. W naszej restauracji mogą Państwo liczyć również na miłą i fachową obsługę ze strony jej pracowników.

Hotel Piast-Roman oferuje swoim gościom dwie klimatyzowane sale szkoleniowe: Pierwsza - na około 25 osób, Druga - na około 120 osób. Sale te dysponują podstawowym sprzętem niezbędnym do prowadzenia szkoleń i prezentacji w postaci: ekrany, flipcharta, dostęp do internetu.
Górna sala restauracji hotelu Piast-Roman została odrestaurowana w roku 2002, z zachowaniem stylu lat jej budowy - ok. 1900r. Zapewnia wielofunkcyjność, w zależności od potrzeb klientów, w zakresach jako: sala balowa - obsługa balów do 120 osób, sala bankietowa - obsługa spotkań bankietowych do 180 osób, sala konferencyjno-szkoleniowa - obsługa spotkań od 20 do 140 osób, sala weselna - obsługa przyjęć weselnych do 140 osób, sala okolicznościowa - spotkania klubowe, firmowe, prywatne.

Oбъект в базе с: 2011-10-24

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Udogodnienia Spa/wellness, (Сауна) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)
  • Удобства: Удобства для инвалидов
  • На территории объекта: Бар/Ресторан (Бар)
  • Для бизнеса: Конференц-зал
  • Интернет: Интернет
  • Оплата: Возможность оплаты кредитной картой
  • Детали местоположения: Объект находится в Свидница: - w Centrum