Delfin

Центр отдыха в Krynicy Morskiej

9.3 Оценка
Liczba ocen:1

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Крыница-Здруй

Информация об объекте

ul. Teleexpressu 9, 82-120 Krynica Morska odległość od centrum: 0.3 km

Oписание

Ośrodek Wypoczynkowy Delfin to trzy niezależne budynki o możliwości noclegu do 240 osób. Położone są w odległości 300 metrów od centrum miasta (idąc drogą przez park) i 150 metrów od morza w ustronnej części Krynicy Morskiej przy ulicy Teleexpressu 9. Ośrodek położony jest na szczycie wzniesienia i otoczony sosnowym lasem,przez co pozbawiony jest obecności komarów.

W Delfinie A znajdują się w większości pokoje typu studio, kilka samodzielnych pokoi oraz trzy pokoje lux.

Delfin C to samodzielne pokoje i dwa pokoje lux. W każdym znajdują się: telewizor, czajnik elektryczny, komplet ręczników, szklanki i talerzyki.

W Delfinie B mieszczą się trzy nowe apartamenty, recepcja oraz stołówka. Na parterze budynku A i C znajduje się dodatkowo mini świetlica gdzie dzieci mogą w razie niepogody spędzić miło czas.

Aby Państwa pobyt był udany nasz Ośrodek wyposażyliśmy w mini biblioteczkę, stanowisko internetowe, akcesoria plażowe ( leżaki i parawany oraz kijki nordic-walking dostępne do nieodpłatnego wypożyczenia). W recepcji istnieje możliwość wypożyczenia żelazka i deski do prasowania.

Na terenie Ośrodka znajduje się niestrzeżony płatny parking.
Na miejscu trzeba wnieść opłatę klimatyczną.

Oбъект в базе с: 2009-04-07

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 18:00 до 12:00
  • В распоряжении гостей: Место для костра, Прокат рекреационного снаряжения, Прокат водного снаряжения, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • На территории объекта: Столовая, Sport i rekreacja (Игровое поле)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Ресепшн: Круглосуточный ресепшн
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Обед, Ужин)
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Детский стульчик для кормления) Удобства для семей с детьми (Игровой зал для детей, Игровая площадка для детей, Телевизионный зал / для игр / гостиная)