Baba-Jaga Restauracja Motel

Мотель w Stolnie

Brak oceny

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

Информация об объекте

Stolno , 86-212 Stolno

Oписание

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego Motelu "Baba Jaga" położonego 32 kilometry od Torunia i 7 km od Chełmna w miejscowości Stolno, bezpośrednio przy stacji Dulce, oczywiście przy trasie A1.
Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 miejsc noclegowych w pięciu pokojach 2-osobowych oraz jednym 5-osobowym. Wszytskie pokoje są skrominie urządzone, ale wygodne i czysto. Każdy z nich posiada swoją łazienkę z prysznicem oraz telewizor.
Znakomite położenie motelu sprawia, że jest on doskonałym miejscem na odpoczynek w trakcie podróży, jak i może stanowić znakomitą bazę wypadową dla turystów. W niewielkiej odległości znajdują się zabytkowe miejscowości: Chełmno - 7km z najlepiej zachowanymi murami obronnymi w całej Europie, Świecie - 10km z okazałym zamkiem Krzyżackim oraz bogate w historię i pełne przepięknych zabytków Grudziądz i Toruń - a to wszystko w promieniu 40 km.
Z roku na rok podnosimy standard obsługi i wyposażenia. Dzisiaj bez kompleksów możemy powiedzieć, że dzięki Państwu zdobyliśmy dużo wiedzy i doświadczenia które sprawiły, że zapewniamy obsługę na wysokim, profesjonalnym poziomie.
Miła, domowa atmosfera, gościnność i atrakcyjne lokalizacja to walory, dla których naprawdę warto zatrzymać się i zrelaksować w motelu "Baba Jaga".

Oбъект в базе с: 2009-01-30

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • Оплата: Возможность оплаты кредитной картой
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей)