"Wolna Republika Grabnik"

Агротуризм в Krasnobrodzie

Brak oceny

Adamów 1 , 22-442 Adamów odległość od centrum: 4 km

Reklama

Domki "Falsztyn"

Miejscowość: Falsztyn

Cena od: 250 całość

Информация об объекте

Adamów 1 , 22-442 Adamów odległość od centrum: 4 km

Сдается: Стоимость: Количество: Структура:
Domek 7-osobowy от 60 / ночь 1 Посмотреть Спросите о ночлеге

Oписание

Dom zbudowany jest ze starych bali. Jest to dom całoroczny, ogrzewany wkładem kominkowym oraz kuchnia kaflową. Składa się z pokoju połączonego z kuchnią w pełni wyposażoną, sypialni i łazienki. (nie ma tradycyjnego podziału na pokoje, dominuje przestrzeń otwarta). Posiada tez taras na całej długości domu, usytuowany od strony południowej skąd rozpościera się piękny widok.


Moja oferta skierowana do Państwa jest wyjątkowa, przede wszystkim kieruje ją do osób które cenią sobie jakość wypoczynku. Dom jest pięknie usytuowany i pięknie wkomponowany w krajobraz. Z zadaszonego tarasu, na którym można spożywać posiłki i wypoczywać, roztaczają się widoki na las, w którym głownie dominują buki. Panuje tu cisza i spokój, nie ma żadnego sąsiedztwa, dom jest tylko i wyłącznie do Państwa dyspozycji oraz 2 hektary ogrodzonego terenu. W takim miejscu można się zrelaksować i odpocząć od szumu i zgiełku miejskiej cywilizacji. Wystrój wnętrz w domu tworzy niepowtarzalny klimat - stare meble oraz bogactwo kolorów. Jest przy tym komfortowo wyposażony (TV, kuchenka, lodówka, naczynia, garnki, sztućce itp.) Oferujemy również miejsce na ognisko.

Dom położony jest w odległości 3km od Krasnobrodu. Siedlisko nazywa się Grabnik Górny. Usytuowany jest na wzgórzu 323m n.p.m. Otoczony dookoła wąwozami, które nazywane są tutaj „debrami” porośniętymi wspaniałym lasami bukowymi, w których obficie występują czarne jagody, maliny, jeżyny i grzyby.


Nie wynajmujemy pokoi, tylko cały dom dla jednej grupy, rodziny etc.

Dojazd do domu prowadzi drogą gruntową (1km).

Ciepła woda jest ogrzewana kuchnia kaflową (trzeba codziennie wieczorem w niej przepalić). W kuchni pali się drewnem, które należy sobie przerąbać i wnieść do domu. W razie problemów zawsze służymy pomocą. :)

Na terenie przebywają zwierzęta - koty, psy i konie, dlatego spodziewamy się tylko Gości szanujących inne istnienia.

Właściciel stale przebywa na terenie, ale nie w tym samym domu, co Goście.

REGULAMIN pobytu w Wolnej Republice Grabnik
1.Doba hotelowa trwa od godziny 12.00 w dniu przyjazdu do godziny 12.00 w dniu wyjazdu.
2.Płatność za nocleg pobierana jest przy zameldowaniu w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi na wypadek skrócenia pobytu.
3.Gość zobowiązany jest do poszanowania mienia właściciela i oddania wynajętego domu w takim stanie, w jakim przyjął, a także użytkować pomieszczenia i urządzenia zgodnie z ich przeznaczeniem.
4.Zabrania się bez uprzedniej zgody właścicieli przyjmować w domu na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób traktując ich jako swoich gości.
5.W domu akceptowane są zwierzęta domowe pod warunkiem, że nie są agresywne. Gość, który przywozi do obiektu zwierzę jest zobowiązany zachować wszelkie środki bezpieczeństwa i ponosi całkowita odpowiedzialność za ewentualne szkody w zdrowiu lub mieniu przez nie spowodowane. Goście mają też obowiązek sprzątania po swoim pupilu.
6.W trakcie pobytu Goście samodzielnie dbają o porządek, są zobowiązani do zachowania czystości w domu oraz na całym terenie.
7.Gość ma obowiązek poinformować właścicieli domu o powstaniu ewentualnej szkody bądź zniszczeń. Za uszkodzenia mienia wyrządzone przez Gościa właściciele mają prawo pobrania opłaty stosownej do wartości poniesionej szkody.
8.Za prywatne rzeczy i mienie Gości właściciele domu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.
9.Gość zobowiązany jest do prawidłowego zabezpieczenia domu tj. zamykania drzwi, okien przy każdorazowym opuszczeniu miejsca pobytu i starannego przechowywania kluczy.
10.Goście z dziećmi są zobowiązani do zapewnienia im bezpieczeństwa, ze względu na przebywanie zwierząt na terenie.
11.Właściciel zastrzega sobie możliwość wejścia do domu podczas obecności jak i nieobecności Gości, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
12.Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
13.Osoby naruszające zasady powyższego regulaminu mogą być zobowiązane do natychmiastowego opuszczenie domu bez zwrotu żadnych kosztów.
:
agroturystyka-wrg.dobrynocleg.pl

Oбъект в базе с: 2013-08-20

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 12:00 до 12:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Качели], Телевизионный зал / для игр / гостиная)