Róża Sudetów

Комнаты для размещения гостей в Łężycach

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Łężyce 66, 57-340 Duszniki-Zdrój odległość od centrum: 1.3 km

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Крыница-Здруй

Информация об объекте

Łężyce 66, 57-340 Duszniki-Zdrój odległość od centrum: 1.3 km

Сдается: Стоимость: Количество: Структура:
Pokój 2-osobowy от 159 / ночь 2 Посмотреть Спросите о ночлеге
Pokój 3-osobowy от 237 / ночь 1 Посмотреть Спросите о ночлеге
Pokój 4-osobowy от 316 / ночь 1 Посмотреть Спросите о ночлеге

Oписание

Obiekt Róża Sudetów położony jest w małej, cichej i spokojnej miejscowości o nazwie Łężyce (obok Dusznik Zdrój). Nieopodal obiektu znajduje się granica Parku Narodowego Gór Stołowych - parku, który uważany jest za ewenement na skalę światową.

Sam budynek posiada powierzchnię 600m2 w którym znajduje się recepcja, pokoje, restauracja oraz pomieszczenia do rozrywki. Blisko budynku znajdują się rzeczka oraz malownicze pola, lasy i pagórki zapewniające bliski kontakt z naturą i urozmaicą wolny czas.

Do dyspozycji Gości są bezpłatne miejsca parkingowe, komfortowo urządzone pokoje z łazienką, telewizorem oraz dostępem do sieci WiFi w całym budynku. Wystrój pokoi zdominowany jest przez lekkie kolory sprzyjające koncentracji i odprężeniu. Nasz obiekt to również doskonale wyposażana baza gastronomiczna z restauracją i barem z którego mogą korzystać goście obiektu.

Oferta naszego obiektu jest skierowana dla rodzin z dziećmi pragnących spędzić miło i aktywnie czas w Kotlinie Kłodzkiej. Miła i przyjazna obsługa sprawi, że każdy Gość poczuje się swobodnie od pierwszych chwil pobytu w obiekcie.
rozasudetow.pl:
rozasudetow.pl

Oбъект в базе с: 2018-11-05

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 15:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Место для костра, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)
  • На территории объекта: Столовая, Бар/Ресторан (Бар, Ресторан)
  • Для автолюбителей: Паркинг/гараж (Паркинг в стоимости входит)
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Обед, Полдник)
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Детская кроватка, Детский стульчик для кормления) Удобства для семей с детьми (Игровой зал для детей, Телевизионный зал / для игр / гостиная)