Agroturystyka "Dom Pod Lasem" Teresa Wirkiewicz

Агротуризм w Myślęcinie

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Informacje o obiekcie

Elbląg 8 , 82-315 Elbląg

Opis

"Dom pod lasem" - 10 km od Elbląga, 25 km od Malborka, 30 km od Fromborka. 1 km od trasy Warszawa - Gdańsk (10 km przed Elblągiem, w miejscowości Pilona skręcić na Myślęcin. W odległości 4 km ornitologiczny rezerwat przyrody. Dobre trasy na piesze i rowerowe wycieczki ( do dyspozycji 3 rowery). W odległości 20 km - jedyne w świecie pochylnie na
kanale Elbląg - Ostróda, z Elbląga wodolot do Krynicy Morskiej, Kaliningradu.

Informacje dodatkowe

Ilość pokoi: 3
Ilość łazienek: 3
Ilość miejsc: 12
Znajomość języków obcych: Angielski , Rosyjski ,
Ceny:
Cena za cały pokój/mieszk: 90.00 PLN do 150.00 PLN
Cena za osobę: 25.00
Wyżywienie
Obowiązkowe wyżywienie: Nie
śniadanie: 6 PLN
obiad: 10 PLN
kolacja: 6 PLN
obiadokolacja: 10 PLN

Obiekt skategoryzowany w ramach projektu pt. Wzmocnienie jakości usług agroturystycznych na Warmii i Mazurach poprzez wdrażanie systemu kategoryzacji wiejskiej bazy noclegowej realizowany w ramach wsparcia finansowego Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Gospodarstwo położone w regionie turystycznym Warmia, między Elblągiem, a Pasłękiem, przy dawnej drodze E7. W pobliżu lasu /200 m/ i jeziora Drużno rezerwat ptactwa wodnego /2 km/. Do gospodarstwa prowadzą żółte tablice z napisem Agroturystyka oraz banery Miejsce Przyjazne Rowerzystom.

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Cena pokoju zależy od ilości osób i czasu pobytu. Przy pobycie powyżej 1 tygodnia 20 zł. od osoby.

Dobre trasy na wycieczki piesze i rowerowe. Gospodarze proponują zwiedzanie zabytków: w Malborku zamek krzyżacki kl.0, we Fromborku muzeum Mikołaja Kopernika, planetarium, gotycka katedra, w której można wysłuchać koncertów organowych, w Elblągu odrestaurowywana starówka ze średniowiecznymi i gotyckimi budowlami, katedra pw. św. Mikołaja, Brama Targowa i wiele innych zabytków, w Pieniężnie klasztor Werbistów z muzeum eksponatów przywiezionych z misji, warto zobaczyć miasteczko Dzierzgoń o bogatej historii malowniczo położone nad rzeką o tej samej nazwie z zabytkami architektonicznymi gotycki kościół z pierwszej połowy XIV w. oraz poreformacki kościół z XVIII w.

Wspaniała przygodę przeżyjemy udając się w rejs po Kanale Elbląskim, który posiada niepowtarzalny na skalę światową system pochylni, dzięki którym znalazł się na liście Cudów Świata. Pochylnie sprawiają, że statek płynie po lądzie, pokonując różnice poziomów do 100 metrów. Warto zobaczyć w Raczkach Elbląskich najniższy w Polsce punkt depresyjny - 182 cm ppm. Doprowadzą nas tam szlaki turystyczne: Mennonitów i Świętego Wojciecha.

Z portów w Elblągu i Fromborku można wypłynąć na Zalew Wiślany do Krynicy Morskiej i Kaliningradu. Na naszym terenie można zobaczyć wiele zabytkowych budowli hydrotechnicznych oraz odwiedzić stadninę koni w Kasynach i Rzecznej.

Obiekt w bazie od: 2009-05-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • В распоряжении гостей: Прокат рекреационного снаряжения, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • Для автолюбителей: Паркинг/гараж (Паркинг в стоимости входит)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Обед, Ужин)
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Качели, Трамплин])