Hotel Korona SPA & Wellness

Отель в Lublinie

9.2 Оценка
Liczba ocen:3

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Информация об объекте

Lublin 97A , 20-515 Lublin odległość od centrum: 1.5 km

Oписание

Serdecznie witamy na profilu Hotelu Korona wyjątkowego miejsca stworzonego z myślą o Gościach, którzy cenią sobie komfort, wysoką jakość usług oraz rodzinną atmosferę. Hotel Korona to miejsce kameralne, pełne atmosfery życzliwości i ciepła, szczególnie ważnej dla osób ceniących sobie rodzinny charakter wypoczynku. Goście biznesowi odnajdą tu z kolei poczucie oderwania od zgiełku codziennego życia. Niezmiennie czeka na Państwa rozmyślnie zaaranżowany świat, od komfortowych pokoi typu standard aż po ekskluzywny Apartament Królewski.

Miło nam podkreślić również niezwykłą lokalizację naszego obiektu. Hotel Korona położony jest w odległości 2km od granic Lublina, w sąsiedztwie kompleksu leśnego, na czystym ekologicznie terenie. To odległości na tyle mała, że można ją szybko pokonać a z drugiej strony na tyle duża, żeby odseparować się od zgiełku miasta.

Dzięki temu, że troszczymy się o potrzeby i oczekiwania wszystkich Gości zajmują tu miejsce honorowe, często spotykamy się z opinią, że Hotel Korona to miejsce, do którego chętnie się powraca.

Wyjątkowość hotelu tkwi jednak w najważniejszym obliczu tego miejsca - obliczu tworzonym przez ludzi. Dążymy do poznania indywidualnych potrzeb Gości i ich zaspokojenia, dbając jednocześnie o nienaruszone poczucie prywatności. "Korona" to również kunsztowna kuchnia, wspaniały ogród, stylowe Spa, a także idealna oprawa dla wszelkich spotkań biznesowych i uroczystości rodzinnych.

Tyle intymności, ile każdy sobie życzy. Tyleż samo wygód…Królestwo dla Twoich zmysłów..

Oбъект в базе с: 2009-02-10

Развернуть описание Свернуть описание

 • Заезд/отъезд: от 14:00 до 12:00
 • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, Прокат рекреационного снаряжения, Udogodnienia Spa/wellness, (Джакузи, Сауна) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе, Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)
 • Удобства: Удобства для инвалидов, кондиционирование, Лифт
 • На территории объекта: Бар/Ресторан, (Бар, Ресторан) Sport i rekreacja (Бассейн в стоимости входит, Тренажерный зал / фитнес в стоимости входит)
 • Для бизнеса: Конференц-зал
 • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
 • Для гостей с животными: Приём домашних животных
 • Оплата: Возможность оплаты кредитной картой
 • Ресепшн: Круглосуточный ресепшн
 • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Обед, Ужин, Полдник)
 • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Детская кроватка, Детский стульчик для кормления, Ванночка, Ночной горшок) Удобства для семей с детьми (Игровой зал для детей, Игровая площадка для детей [Песочница, Качели, Съезд, Трамплин])