"Wiatrak Holenderski"

Комнаты для размещения гостей в Gogołowie

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Крыница-Здруй

Информация об объекте

Gogołów 40A, 58-124 Marcinowice

Oписание

Nie trzeba wyjeżdżać do Holandii, aby spędzić wyjątkowe chwile w murowanym wiatraku typu holenderskiego z 1830roku. Zabytek znajduje się niedaleko Wrocławia i Świdnicy (woj. dolnośląskie), na skraju wsi Gogołów, u podnóża góry Ślęży. Dziś stanowi ideale miejsce wypoczynkowe w gronie rodziny, znajomych oraz dla wszystkich tych którzy lubią kontakt z naturą i historią.

Gospodarze przygotowali stylowe pokoje nawiązujące do tradycji regionalnej 3 pokoje 2-osobowe, 1 pokój 4-osobowy, co daje łącznie 10 miejsc noclegowych. Dodatkowo do dyspozycji salon, w którym klimatyczny kominek pozwala w pełni cieszyć się blaskiem żywego ognia, aneks kuchenny w izbie na parterze, łazienka i toalety.

Wiatrak holenderski jest znakomitym miejscem wypoczynkowym od codziennego zgiełku oraz bazą wypadową do zwiedzania licznych atrakcji turystycznych Dolnego Śląska. Dodatkowo na terenie wiatraka oferujemy SPA: pobyt w grocie solnej, saunie i tzw. bani kanibala, czyli ogromny garnek wiszący na balach z paleniskiem pod spodem.
Istnieje również możliwość wynajmu obiektu na imprezy okolicznościowe, szkolenia, ekologiczne urodziny dla dzieci.

Stare mury wiatraka otulają gości klimatem minionych lat i sprawiają, że każdy może poczuć się nadzwyczajnie...

Oбъект в базе с: 2013-09-27

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 15:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, Прокат рекреационного снаряжения, кухня общего доступа, Udogodnienia Spa/wellness, (Сауна) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе, Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)
  • Для бизнеса: Конференц-зал