Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Willa Julia

Категория: комнаты для размещения гостей

Miejscowość: Kraków

Cena od: 130 całość

 

Osypiec Gospodarstwo Agroturystyczne Mirosław Staroń

Агротуризм в Woli Kalinowskiej

9.1 Оценка
Liczba ocen:7

Sprawdzony przez eholiday.pl

ul. Ojcowska 81 , 32-045 Wola Kalinowska odległość od centrum: 0.8 km

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Информация об объекте

ul. Ojcowska 81 , 32-045 Wola Kalinowska odległość od centrum: 0.8 km

Сдается: Стоимость: Количество: Структура:
Pokój 2-osobowy от 30 / человек 2 Посмотреть Спросите о ночлеге
Pokój 3-osobowy от 30 / человек 1 Посмотреть Спросите о ночлеге
Pokój 4-osobowy от 30 / человек 2 Посмотреть Спросите о ночлеге

Oписание

Chcielibyśmy aby Państwo bliżej poznali nasze gospodarstwo agroturystyczne i jego malownicze okolice. Oferujemy przytulne pokoje gościnne 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami WC i prysznicem. W każdym pokoju TV a także możliwość wynajęcia pokoju z balkonem z pięknym widokiem na skałki.

Do dyspozycji gości w pełni wyposażone dwie kuchnie wraz z lodówką, salon, taras z widokiem na dolinę Słupianki, bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Możliwość organizowania przyjęć okolicznościowych, grilla, ogniska, zabaw dla dzieci. Dla większych grup możliwość zorganizowania wyżywienia.

W sąsiedztwie dom noclegowy, istnieje możliwość zakwaterowania całego autokaru. Na terenie naszego ośrodka znajduje się duży plac rekreacyjny gdzie można zorganizować dzieciakom rożnego rodzaju gry i zabawy (piłka nożna, badminton itp.) Najmłodszym gościom polecamy karuzelę, gry i zabawy na świeżym powietrzu, starszym miejsce z paleniskiem, grilla, duży taras z ławeczkami, huśtawką - idealne do wieczornych biesiad.

Odpoczynek w pięknej miejscowości leżącej na skraju Ojcowskiego Parku Narodowego. Dom znajduje sie u wylotu wąwozu Słupianka pośród malowniczych skał wapiennych, na żółtym szlaku, Brama Krakowska- Pieskowa Skała. Proponujemy piesze i rowerowe wędrówki żółtym szlakiem i dolinami: Sąspowską, Zachwytu, Prądnika i szlakiem rowerowym. Podziwianie zabytków jak i wspaniałej przyrody otaczającej nasze gospodarstwo.

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują miejsca do odpoczynku z dala od zgiełku, hałasu i ruchu ulicznego, do miejsca pełnego niepowtarzalnych widoków, z czystym, świeżym powietrzem. Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest malowniczo położone w pięknej i spokojnej okolicy, graniczącej z Ojcowskim Parkiem Narodowym.

W pobliżu przebiegają szlaki turystyczne. Dom nieopodal lasu, otoczony licznymi polanami, dolinami i pagórkami, z których rozciąga się widok na przepiękną panoramę tworzą bajeczną atmosferę. Wokoło dużo zieleni i miejsca na odpoczynek lub zabawy. Latem można się wybrać na grzyby, jagody lub po prostu na spacer do lasu. Organizujemy jak już wspomniano ogniska lub biesiady z grillem.

Na terenie karuzela i plac rekreacyjny, co pozwala na spokojne i radosne spędzenie wypoczynku z dziećmi. Dla osób zwiedzających doskonała baza wypadowa do Krakowa, Wieliczki, Olkusza. W pobliżu sklep. Na terenie bezpłatny parking. Organizujemy bale sylwestrowe lub inne imprezy okolicznościowe np. dzień dziecka. Mile widziane rodziny, grupy, wycieczki, na zimowiska lub wakacje.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Regulamin Gospodarstwa Agroturystycznego
„OSYPIEC”.

1) Doba Hotelowa trwa od godziny 14:00 (w dniu przyjazdu) do godziny 10:00 dnia następnego. (możliwe odstępstwa po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem).
2) Możliwość przedłużenia pobytu ponad okres wskazany przez gościa powinien być zgłoszony właścicielowi do godziny 22:00 dnia, w którym upływa okres najmu. Przedłużenie pobytu nastąpi w miarę posiadania miejsc noclegowych.
3) Gość nie może przekazywać, udostępniać wynajmowanego pokoju innym osobom nawet jeśli nie upłynął okres za który zapłacił.
4) Gość jest zobowiązany do poinformowania o przyjmowaniu gości nie będących klientem gospodarstwa.Po uzyskaniu zgody właściciela, osoby te mają obowiązek opuszczenia obiektu do godziny 21:00.
5) Na terenie obiektu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 6:00 dnia następnego. Właściciel zastrzega sobie możliwość odstępstw w przypadku gdy na terenie obiektu organizowana jest impreza okolicznościowa.
6) Właściciel nie odpowiada za rzeczy wartościowe, pieniądze itp. pozostawione bez nadzoru w domu noclegowym, pokojach i miejscach ogólnodostępnych.
7) Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych na terenie gospodarstwa z jego winy. Za szkody wyrządzone przez osoby niepełnoletnie odpowiadają prawni opiekunowie.
8) W gospodarstwie obowiązuje zakaz palenia tytoniu na terenie całego obiektu.
9) W gospodarstwie obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt.
10) Każdy z Państwa otrzymuje wraz z kluczem do pokoju, również klucze do drzwi wejściowych co implikuje do ich zamykania, za każdym razem podczas opuszczania budynku.
11) Podczas pobytu gości możemy wejść do Państwa pokoju jeżeli zajdzie nieprzewidziana potrzeba (ulewa, awaria wody, prądu, zamknięcia okien itp. )
12) Prosimy o zachowanie należnej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju.
13) W godzinach ciszy nocnej osoby korzystające z usług gospodarstwa mają obowiązek zachowywania się tak aby nie zakłócać spokoju innych gości.
14) Warunkiem rezerwacji wypoczynku jest wpłata zaliczki.
15) Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu z góry.
16) W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas zaliczka nie podlega zwrotowi.
17) Prosimy dbać o porządek w domu, pokojach, kuchniach, łazienkach we własnym zakresie.
18) Prosimy o utrzymywanie czystości i nie niszczenie umeblowania.
19) Osobom awanturującym się właściciel ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
20) Na początku i na końcu pobytu dokonana zostanie inwentaryzacja i sprawdzenie stanu pomieszczeń wraz z ich wyposażeniem.
21) Gość zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu gospodarstwa oraz zasad związanych z bezpieczeństwem przeciw pożarowym.
22) Właściciele służą wyjaśnieniami, radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu.

Życzymy miłego pobytu
www.jura.tur.pl/staron-m:
osypiec-agroturystyka.dobrynocleg.pl www.jura.tur.pl/staron-m

Oбъект в базе с: 2009-01-06

Развернуть описание Свернуть описание

 • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
 • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Udogodnienia – prasowanie/pranie (возможность заказать услугу глажки)
 • Для бизнеса: Конференц-зал
 • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Качели, Съезд, Карусель])

Отзывы и рейтинги туристов Dodaj opinie Посмотреть все отзывы

Последние обзоры

 • Tomek Małycha

  Оценка 10

  Tomek Małycha

  Pobyt był... Bezproblemowy :) Dobra cena, schludny stan, piękna okolica :)

  • cena/jakość: 10/10
  • czystość: 10/10
  • obsługa: 10/10
  • udogodnienia: 10/10
  • wyposażenie: 10/10
  • lokalizacja: 10/10

  Развернуть описание Свернуть описание

 • Оценка 10

  zosia

  Wszystko zgadzało się z opisem a do tego bardzo miły gospodarz. Było super, wróciliśmy zadowoleni i oczywiście POLECAMY !!!

  • cena/jakość: 10/10
  • czystość: 10/10
  • obsługa: 10/10
  • udogodnienia: 10/10
  • wyposażenie: 10/10
  • lokalizacja: 10/10

  Развернуть описание Свернуть описание

 • Jan Kowalski

  Оценка 3.5

  Jan Kowalski

  NIE POLECAM
  Po przyjeżdzie jeszcz nie zdążyłem polożyć walizki a już musiałem zapłacić za pokój.Właściciel nie poinformował że pokój ma osobne wejście.Czyli jak chcecie zrobić sobie kawe lub wypić zimne piwo trzeba się ubrać i iść w deszczu przez podwurko do domu głównego.Według zapewnień właściciela WIFI niestety nie ma.Pokój jak w gos. agro. do zaakceptowania.Na dzień dobry trzeba zabić cztery muchy i pogonić z pięć pająków.Właściciel po otrzymaniu opłatynie odbiera telefonów.Nie poleca trzymania jedzenia w aneksie kuchennym bo ginie.Właściciel nie miły unika jakichkolwiek rozmów.Ocena negatywna.
  NNNNIIIIIIEEEEE PPPPPPOOOOOOLLLLLLEEEEECCCCCAAAAAAMMMMMM.

  • cena/jakość: 4/10
  • czystość: 3/10
  • obsługa: 1/10
  • udogodnienia: 1/10
  • wyposażenie: 5/10
  • lokalizacja: 7/10

  Развернуть описание Свернуть описание