Sikorki Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Wszelaki J. R.

Центр отдыха в Sikorzu

Brak oceny

Reklama

Ośrodek Wypoczynkowy Krasnal

Miejscowość: Слесин

Cena od: 130 całość

Информация об объекте

Sikórz 19, 87-602 Chrostkowo

Oписание

Ośrodek wypoczynkowy Sikorki usytuowany jest bezpośrednio nad pięknym, 15-ha jeziorem Sikórz, na terenie ziemi dobrzyńskiej. Jest to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju z dala o miejskiego zgiełku. Położenie obiektu wśród pagórków, lasów i pól jest gwarancją udanego wypoczynku w typowo wiejskich klimatach, w kontakcie z przyrodą i wodą.
Ośrodek zaprasza do wypoczynku w bardzo atrakcyjnych i przytulnych 5-osobowych oraz 9-osobowych domkach letniskowych. Wszystkie domki wyposażone są w łazienki (prysznic, toaleta, umywalka), kuchenkę gazowa, czajnik elektryczny, lodówkę i TV. Niewątpliwie atutem naszego obiektu jest ogólnodostępna bezprzewodowa siec internetowa!
Dysponujemy także 2-osobowymi pokojami w budynku na terenie ośrodka.
Dla naszych wczasowiczów mamy do dyspozycji piaszczystą plażę z dużym pomostem na wodzie, wypożyczalnię sprzętu wodnego, wypożyczalnię rowerów, plac zabaw dla dzieci, boiska, bar gastronomiczny z szerokim asortymentem artykułów spożywczych oraz alkoholi.
Istnieje także możliwość rozbicia namiotu, czy też przejażdżek wozem drabiniastym
Poza w/w atrakcjami oferujemy szeroki wachlarz usług typowo agroturystycznych. W naszym gospodarstwie możecie Państwo zapoznać się bezpośrednio z wieloma gatunkami zwierząt gospodarskich, m.in. z naszymi owcami, a także spróbować smacznych i bardzo zdrowych produktów pochodzących bezpośrednio od naszych zwierząt (jaj ,mleka ,twarogu itp.).
Położenie obiektu zachęca do zwiedzania pobliskich miejscowości o charakterze turystycznym. Zachęcamy do połowu ryb (z brzegu jeziora lub z łodzi) i zbierania grzybów w pobliskich lasach.

Oбъект в базе с: 2009-02-02

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Прокат рекреационного снаряжения
  • На территории объекта: Бар/Ресторан (Бар)
  • Интернет: Интернет
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей)