Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Toreja

Категория: пансионат

Miejscowość: Карпач

Cena od: 300 całość

 

Jasiowa Dolina

Апартаменты в Wojanowie

9.8 Оценка
Liczba ocen:1

Reklama

Ośrodek Wypoczynkowy Krasnal

Miejscowość: Слесин

Cena od: 120 całość

Nasza propozycja:

Закрыть

Информация об объекте

Wojanów 63, 58-508 Jelenia Góra odległość od centrum: 2.7 km

Oписание

Jasiowa Dolina to magiczne miejsce – pięć domów otoczonych wzgórzami – pomiędzy Rudawami Janowickimi i Górami Kaczawskimi. Tu kończy się droga a zaczynają ścieżki wydeptane przez leśną zwierzynę. Tu każdy wschód i zachód słońca jest świętem, a życiem – zgodnym z rytmem przyrody – cieszymy się każdego dnia. Nasza osada jest kolonią pobliskiego Wojanowa – pierwszego przystanku w Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej. Przed wojną w „Johannestal” gospodarzyli rolnicy, po wojnie okoliczne łąki i pola należały do przedsiębiorstwa hodowlanego z Wojanowa, które zajmowało się hodowlą koni. Dzisiaj pola wokół naszych domów są uprawiane – latem można spacerować wśród niekończących się łąk i lasów. Bezpiecznie czuje się tu ptactwo i leśna zwierzyna – z sarnami dzielimy się owocami w sadzie, a ptactwo wszelakie zlatuje się do karmnika. Spotkać tu można sarnę i lisa, a zwierzyniec uzupełniają domownicy – pies i trzy koty. Naszych sąsiadów cechuje dyskrecja i tolerancja, możemy zatem korzystając z pełnej anonimowości cieszyć się bliskością innych ludzi. Dojechać można tu jedynie samochodem. Transport publiczny – autobusem MZK z Jeleniej Góry do Maciejowej , Wojanowa i Łomnicy, lub pociągiem do stacji Wojanów a dalej pieszo, ok. 30-45 minut.
Nasz dom położony jest na zboczu pod lasem, posiada duży ogród, sad owocowy, miejsce na grilla i ognisko. Apartament dla Gości jest idealnym miejscem wypoczynku dla dwojga, lub rodziny. Na parterze przygotowaliśmy dwa pokoje – sypialnię i pokój dzienny z dwoma miejscami do spania, łazienkę oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Nie ma tu telewizora, ale są dwa radioodbiorniki. Atutem jest niezależne wejście z ganku i ogródek z miejscem na grilla. Znajdziecie tu Państwo spokój i komfortowe
warunki pobytu.

Oбъект в базе с: 2016-09-07

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, Прокат рекреационного снаряжения, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе, Возможность заказа стирки)
  • Для автолюбителей: Паркинг/гараж (Паркинг)
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак)
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Детская кроватка, Ванночка)