"Gwiazda Komańczy"

Горные приюты в Komańczy

10 Оценка
Liczba ocen:1

Reklama

Domki "Falsztyn"

Miejscowość: Falsztyn

Cena od: 250 całość

Информация об объекте

Komańcza 85 , 38-543 Komańcza odległość od centrum: 0.8 km

Oписание

Jeśli szukasz miejsca stworzonego z pasją, powstałego z siły i uporu, tworzonego wspólnie, uzupełnianego rodzinnym ciepłem i miłością, zapraszamy do „Gwiazdy Komańczy”. Trafisz do miejsca, które stało się całym światem Gospodarzy, wybudowanym i cementowanym wartościami rodzinnymi.

Z Górami związani jesteśmy przez większość naszego życia. Wyruszyliśmy po przygodę 10 wiosen temu, od Karkonoszy, przez Beskidy, po Bieszczady gdzie uznaliśmy iż czas zakotwiczyć na spory kawałek naszego życia. Współpracując ze schroniskami górskimi, w końcu stając się dzierżawcami Schroniska w Komańczy im. Ignacego Zatwarnickiego, nauczyliśmy się sporo o historiach i legendach Gór. Związaliśmy się z ludźmi tworzącymi historię Szlaków, Wierzchołków i Szczytów. Bliskie są nam osoby, które odwiedzają tą część Polski.

Szukając odskoczni od miejskiej wrzawy, jeśli jesteś spragniony pięknych widoków, zachodów i wschodów słońca, górskiej wędrówki, odpoczynku po przebytej drodze, zapraszamy do Nas.
Możesz biesiadować w salonie przy telewizji ogrzewając się tradycyjnym grzańcem lub nalewką, możesz przygotować posiłek w pełni wyposażonej kuchni, możesz grillować przy stole biesiadnym lub ogrzać się na ławach przy otwartym ogniu. Możesz wybrać odpoczynek w ciepło urządzonych pokojach dwuosobowych, trzyosobowych lub czteroosobowych.

Dla osób wybierających bardziej turystyczny charakter wyprawy, posiadamy wyposażone pokoje turystyczne, gdzie zagubiony piechur wyśpi się jak należy, zagrzeje i wykąpie w gorącej wodzie.

Dla osób nie zdecydowanych jaką formę wypoczynku wybrać, służymy pomocą. Doradzamy, sugerujemy jak można (oprócz górskiej wędrówki), wykorzystać czas w Bieszczadach. Potrzebujesz odskoczni? Zapraszamy na jazdę konną, końmi huculskimi. Lubisz degustować? Polecamy sery kozie, miodowe ekspresje, tarninowe, jagodowe, jeżynowe, tradycyjnie wiśniowe napitki, oscypki… Może trochę kultury? Otworem stoi Skansen w Sanoku, Muzeum Historyczne w Sanoku, Muzeum sztuki nowoczesnej Andy’ego. Warhol’a w Medzilaborc’ach i wiele, wiele innych atrakcji.

Oбъект в базе с: 2008-12-18

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 12:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Стиральная машина общего доступа, Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • На территории объекта: Столовая
  • Интернет: Интернет
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Ресепшн: Круглосуточный ресепшн
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Детская кроватка, Ночной горшок) Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Трамплин], Телевизионный зал / для игр / гостиная)