Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "Zatwarnica"

Центр отдыха в Zatwarnicy

Brak oceny

Reklama

Apartament Lazur

Miejscowość: Колобжег

Cena od: 200 całość

Nasza propozycja:

Закрыть

Информация об объекте

Zatwarnica 15, 38-713 Lutowiska odległość od centrum: 0.1 km

Oписание

Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy Zatwarnica to obiekt należący do niedawna do Bieszczadzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Obecnie po remoncie i prężnie poszerzający bazę usług dodatkowych dla Gości.
Usytuowany jest w miejscowości o tej samej nazwie - Zatwarnica. Położenie w malowniczej dolinie Sanu u podnóża Połoniny Wetlińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego przesądza o wysokich walorach turystycznych tego miejsca. Przepiękne krajobrazy, bujna przyroda, niezwykłe bieszczadzkie połoniny, rzadkie okazy flory i fauny, sąsiedztwo Jeziora Solińskiego a także możliwość interesujących spotkań z zabytkami dawnej kultury to niepowtarzalne walory naszego obiektu.
Specyficzne położenie Ośrodka - z dala od uczęszczanych szlaków komunikacyjnych, w miejscu otoczonym dziką i nieskażoną przyrodą sprawia, że jest to doskonałe miejsce wypoczynku dla osób indywidualnych, rodzin czy też grup zorganizowanych. Organizujemy pobyty szkoleniowe, imprezy integracyjne dla firm, pobyty dla grup dzieci i młodzieży.

Do dyspozycji Gości:
- 4 apartamenty – składają się z części dziennej i sypialnej oraz własnej łazienki.
- 5 pokoi 2 -os. z własną łazienką.
- 22 pokoi 2-os. z możliwością połączenia w pokoje typu studio. Wówczas na dwa pokoje przypada jedna łazienka znajdująca się we wspólnym przedpokoju.
- 1 pokój 6- os. z własną łazienką;
- 3 pokoje 7-os. z własną łazienką;
- 3 pokoje 10- os. z własną łazienką;

Dodatkowo w części schroniskowej znajdują się pokoje wieloosobowe, posiadające wspólne sanitariaty na korytarzu:
- 2 pokoje 6-os.
- 2 pokoje 5-os.

Charakter okolicy: urocze górskie tereny, delikatny szum Sanu tworzą niezwykłą atmosferę gwarantującą pełne wrażeń spacery, interesujące wycieczki rowerowe, spotkania sam na sam z dziką przyrodą ... jednym słowem aktywny wypoczynek na łonie pięknej bieszczadzkiej natury. Rodziny z dziećmi znajdą tu mnóstwo miejsc na długie i ciekawe spacery czy też wycieczki rowerowe. Miłośnicy górskich wędrówek szlaki na połoniny mają na wyciągnięcie ręki. Osoby, których fascynuje natura niemal każdego dnia mogą obserwować i fotografować niezwykłą przyrodę jak również największe puszczańskie drapieżniki: niedźwiedzie, wilki czy żubry. W zimie jest to doskonałe miejsce na wyprawy na nartach skiturowych czy też biegowych.

Oбъект в базе с: 2016-06-21

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, Прокат рекреационного снаряжения, кухня общего доступа
  • На территории объекта: Столовая, Бар/Ресторан, (Бар) Sport i rekreacja (Игровое поле)
  • Для бизнеса: Конференц-зал
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Оплата: Возможность оплаты кредитной картой
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Обед, Ужин, Полдник)
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Песочница, Качели, Съезд], Телевизионный зал / для игр / гостиная)