Dom

Дом на сдачу в Istebnej

Brak oceny

ul. Andziołówka 1159, 43-470 Istebna odległość od centrum: 3 km

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Крыница-Здруй

Nasza propozycja:

Закрыть

Информация об объекте

ul. Andziołówka 1159, 43-470 Istebna odległość od centrum: 3 km

Oписание

Zapraszamy do naszego przytulnego domku położonego w Istebnej u podnóża malowniczego zbocza Złotego Gronia. Dzięki wyjątkowym walorom krajobrazowym, bogatej i żywej kulturze, region zaliczany jest do najatrakcyjniejszych w Polsce.

Do dyspozycji gości posiadamy kompletnie wyposażony domek mieszczący 14 miejsc noclegowych. Do wynajęcia na minimum 2 noce dla małych grup 6-12 osobowych. Cena w zależności od terminu, ilości dni i ilości osób 400...zobacz telefon zł/dobę w sezonie letnim oraz 450...zobacz telefon zł/dobę w sezonie zimowym. Przy mniejszej lub większej ilości osób cena do uzgodnienia. Ilość gości jest limitowana również pojemnością parkingu - maks. 6 samochodów osobowych.

Dom położony na 900 m2 działce z pięknym widokiem na okoliczne góry składa się z salonu z TV i kominkiem, kuchni, łazienki i sypialni na parterze, małego apartamentu (2 pokoje, kuchnia, łazienka, kącik TV) na I. poziomie, 2 pokoi z TV i z własnymi łazienkami i 2 pokoi z TV ze wspólną łazienką na kolejnym poziomie. Zimą do dyspozycji narciarnia z oddzielnym wejściem z zewnątrz mogąca latem służyć jako pomieszczenie na rowery. W odległości kilku minut spaceru karczma "Po Zbóju" ze smaczną kuchnią regionalną.

Atrakcje w okolicy:

- kanapowe wyciągi narciarskie Złoty Groń i Zagroń oraz orczykowy Chichot. Szerokie, bezpieczne, łagodne stoki idealne dla rodzinnego szusowania. Szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu i dla początkujących małe wyciągi na łączce szkoleniowej;

- liczne wyciągi i stacje narciarskie w najbliższej okolicy: Koniaków (Ochodzita), Wisła (m.in. Stożek, Nowa Osada, Cieńków, Soszów), Ustroń, Szczyrk. Po słowackiej stronie w odległości ok. 30 km Velka Raca Snow Paradise z ok. 15 km tras zjazdowych;

- trasy narciarstwa biegowego na Przełęczy Kubalonka;

- liczne trasy rowerowe. W Istebnej organizowane są kilka razy do roku ogólnopolskie wyścigi MTB;

- trasy turystyczne, m.in. na Przysłop, Kiczory, Stożek, Baranią Górę;

- znakowane trasy Nordic Walking;

- Aqua Park przy wyciągu Zagroń z kompleksem saun, zjeżdżalnią, grotą solną, ścianką wspinaczkową;

- amfiteatr "Przy Skoczni" z licznymi imprezami i festynami w okresie letnim.
domek-istebna.pl:
domek-istebna.pl

Oбъект в базе с: 2018-05-24

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00