Stajnia Okliny

Агротуризм в Oklinach

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Miejscowość: Falsztyn

Cena od: 250 całość

Информация об объекте

Wiżajny 24 , 16-407 Wiżajny odległość od centrum: 0.6 km

Oписание

Stajnia Okliny

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa domy. Istnieje możliwość zakupu wyżywienia z upraw ekologicznych.

-=Stary Gliniany Dom=-
Stuletni dom z gliny dla wielbicieli wiejskich zabytków i budownictwa glinianego - z dużą izbą, kuchnią, łazienką, spiżarnią i pokojem sypialnym (mała izba). Duża izba (około 50mk) może pełnić rolę sypialni o standardzie schroniskowym dla kilku osób, jak również sali jadalnej lub wykładowej dla ok 20 osób. W małej izbie (około 20mk) znajduje się wielkie paradne łoże i koza-kominek. Jest tu też kuchnia, spiżarnia i mała łazienka i ganek. Grube gliniane ściany sprawiają, że nie dokuczają tu nawet największe letnie upały.

Nocleg w starym domu kosztuje od 35 zł za osobę/doba, cena zależy od liczby gości, terminu i długości pobytu. Wynajęcie całego domu kosztuje 100...zobacz telefon zł za dobę.

Uwaga: dom jest autentycznym zabytkiem - nie przystaje do współczesnych standardów mieszkaniowych.

-=Nowy Drewniany Dom=-
Wygodny dom z drewna z częścią przeznaczoną dla gości, która składa się z dwóch sypialni, kuchni z jadalnią, łazienki i tarasu z osobnym wejściem. Ściany i podłoga są z żywego drewna, ocieplenie jest z ekologicznej masy papierowej, co daje wspaniały mikroklimat.

Cena pobytu od 35 zł za osobę, w zależności od liczby gości (do 7 osób), terminu (sezon/poza sezonem) i czasu wynajmu.

Cudowne krajobrazy Suwalszczyzny, kontakt z przyrodą, konie za oknem, możliwość skorzystania z odprężającego masażu - tak można odpoczywać w naszym gospodarstwie.

Lubimy dziką przyrodę i pozwalamy jej trochę rozgościć się w naszym obejściu - miłośnicy strzyżonych trawników i ogrodów w stylu francuskim mogą czuć się u nas nieswojo... ;)

Serdecznie zapraszamy!!!

Oбъект в базе с: 2015-04-14

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, кухня общего доступа, Udogodnienia Spa/wellness, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Стиральная машина общего доступа)
  • На территории объекта: Столовая
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Обед, Ужин, Полдник)
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Песочница], Телевизионный зал / для игр / гостиная)