Leśny Dom

Дом на сдачу в Prusimiu

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Prusim 250 , Prusim, 64-420 Kwilcz odległość od centrum: 1 km

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

Информация об объекте

Prusim 250 , Prusim, 64-420 Kwilcz odległość od centrum: 1 km

Сдается: Стоимость: Количество: Структура:
Domek 4-osobowy от 300 / ночь 1 Посмотреть Спросите о ночлеге

Oписание

Komfortowy dom z pełnym wyposażeniem do mieszkania i wypoczynku, posiadający swą atmosferę - „duszę”. W domku znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie z podwójnymi miejscami do spania i łazienka.
"Leśny Dom” położony jest w miejscowości Prusim. W lesie, na ogrodzonej posesji, pośród drzew i zieleni, w pobliżu innych domów letniskowych.

Miejscowość Prusim leży na Pojezierzu Międzychodzko - Sierakowskim w malowniczej „Krainie 100 jezior”, na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Wieś położona nad dwoma jeziorami - Młyńskim i Kuchennym. Jest znakomitym miejscem do kąpieli i plażowania, można tu wypożyczyć rowery wodne i kajaki, odwiedzić restauracje czy winiarnię w hotelu „Olandia”. To idealne miejsce na spacery, wycieczki rowerowe, wędkowanie i grzybobranie. To miejsce dla ludzi, którzy pragną odpocząć od miejskiego hałasu i pobyć blisko natury.

W okolicy czekają na Państwa liczne atrakcje np.:
- jezioro (około 200m) - raj dla wędkarzy; tuż za płotem liczne leśne ścieżki idealne dla miłośników spacerów, rowerów i nordic walking,
- Ośrodek Edukacji Rolniczej i Przyrodniczej w Chalinie, gdzie w parku przy dworskim podziwiać można pomniki przyrody, ogród ziołowy; znajdują się tutaj ścieżki dydaktyczne i trasy nordic walking,
- w Starym Zatomiu czeka nas nie lada atrakcja - przeprawa promem przez rzekę Wartę, gdzie w pobliskim gospodarstwie agroturystycznym można skorzystać z jazdy konnej,
-Centrum Edukacji Rolniczej i Przyrodniczej w Mniszkach, tu można zobaczyć warsztaty pokazowe ginących zawodów - kowala, szewca, garncarza itp. Znajdują się tu również sprzęty dawnego gospodarstwa domowego oraz maszyny rolnicze. Ponadto można tu zobaczyć ekspozycje owadów i zwierząt, zamieszkujących ten teren.
- Międzychód - centralnym miejscem jest rynek, na którym znajduje się fontanna z postacią rybaka. Nieopodal można zobaczyć słynną międzychodzką „Laufpompę”- pompę z wodą źródlaną, bogatą w wiele składników mineralnych, która dorównuje, a nawet przewyższa, wody lecznicze słynnych uzdrowisk.
www.agroturystyka.las.pl:
lesnydomzdusza.dobrynocleg.pl www.agroturystyka.las.pl

Oбъект в базе с: 2014-05-05

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, Прокат рекреационного снаряжения, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Стиральная машина общего доступа, Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • Для автолюбителей: Паркинг/гараж (Паркинг в стоимости входит)
  • Интернет: Интернет
  • Мы говорим на языках: Мы говорим на языках (Немецкий, Русский)
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Детская кроватка, Детский стульчик для кормления, Ванночка, Ночной горшок)