Zacisze

Агротуризм в Kętach

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

Nasza propozycja:

Закрыть

Информация об объекте

ul. Smoliki 8 , 32-650 Kęty odległość od centrum: 3.1 km

Oписание

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego Ekologicznego Gospodarstwa Agroturystycznego położonego na obrzeżu miasta Kęty, prowadzonego przez Annę i Andrzeja Szlagor. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok.
Gospodarstwo, w którym Państwa ugościmy, to miejsce otoczone wokół lasem, z dala od miejskiego zgiełku, zatem miejsce wspaniałe do wypoczynku i relaksacji wśród śpiewu ptaków i rechotu żab.
Jesteśmy gospodarstwem o tradycyjnej produkcji roślinnej (sad jabłoniowy i śliwkowy oraz wiele innych owoców, które są wykorzystywane do żywienia turystów).
Miasto Kęty posiada korzystne położenie komunikacyjne. Znajduje się na skrzyżowaniu szlaków drogowych - od Krakowa dzieli je 70 km, od Bielska Białej 15 km, Oświęcimia 19 km, 53 km jest do granicy z Czechami w Cieszynie, a 50 km do granicy ze Słowacji w Korbielowie i Zwardoniu.

Polecamy również tutejsze atrakcje turystyczne, do których należy zaliczyć:

Oświęcim - Muzeum Auschwitz - Birkenau w odległości 20km
Wadowice - Dom Jana Pawła II w odległości 20km
Inwałd - Park Miniatur w odległości 25km
Międzybrodzie Żywieckie w odległości 14 km
Góra Żar na której znajduje się m.in. Elektrownia Szczytowo - Pompowa, trasa narciarska, Kolej Linowo - Terenowa, Górska Szkoła Szybowcowa AP "ŻAR" im. A. Dziurzyńskiego, Tor Saneczkowy.
Międzybrodzie Bialskie w odległości 12 km: Jezioro Międzybrodzkie, przystanie żaglówek, Hrobacza Łąka z Krzyżem Tysiąclecia, przełęcz Przegibek
Żywiec w odległości 25 km: Stary i Nowy Zamek, Park , Browar Żywiec - Muzeum

Wszelkie informacje na stronie internetowej www.zacisze.kety.pl

Oбъект в базе с: 2011-04-06

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Прокат рекреационного снаряжения, Udogodnienia Spa/wellness, (Сауна) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)
  • Удобства: Удобства для инвалидов
  • Для бизнеса: Конференц-зал
  • Интернет: Интернет
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей)