"Gospodarstwo Agroturystyczne Rzecin"

Агротуризм в Rzecinie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

Информация об объекте

Wronki 18 , 64-510 Wronki odległość od centrum: 0.1 km

Oписание

Obiekt Gospodarstwa Agroturystycznego znajduje się w miejscowości Rzecin. Miejscowość ta położona jest w sercu Puszczy Noteckiej, oddalona o 15 km od Wronek (dworzec kolejowy) i 60 km od Poznania (lotnisko Ławica).

Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest w obszarze Natura 2000, którą uznaje się za szczególnie znaczącą dla zachowania zagrożonych lub bardzo rzadkich gatunków roślin i zwierząt czy charakterystycznych siedlisk przyrodniczych.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking. Pokoje w agroturystyce oferują tradycyjny wystrój wnętrz i są wyposażone w drewniane meble. Niebywałą atrakcją są piece kaflowe przy których można się ogrzać po długich leśnych wędrówkach.. Obiekt dysponuje wspólną w pełni wyposażoną kuchnią, w której goście mogą przygotować posiłek na piecu typu „angielka”.

Gospodarstwo Agroturystyczne oferuje wypoczynek w dwóch częściach domu. W pierwszej części 2 osobowej (możliwość dostawki dla dziecka) dodatkowo znajduje się salon z telewizorem i dostępem do telewizji satelitarnej. Salon ponadto służy jako jadalnia. Natomiast w drugiej części domu może wypoczywać 6 osób (2x rozkładana kanapa + 2x łóżko pojedyncze). W tej części znajduje się stół jadalniany oraz telewizor z telewizją satelitarną. Każdy z części domu wyposażona jest w prywatną łazienkę z prysznicem. Obiekt dysponuje również wspólnym tarasem, gdzie udostępniamy sprzęt do grillowania.

Zdrowe domowe posiłki, które przygotowują właściciele można zamówić w formie śniadania z obiadokolacją.

Okolice miejscowości Rzecin idealnie nadają się na długie spacery i wycieczki rowerowe, w odległości ok. 7km znajdują się dwa łowiska pstrągów. Okoliczne lasy obfitują w grzyby i jagody, natomiast mokradła i torfowisko otaczające wysychające jezioro Rzecińskie wchodzą w skład obszaru Natura 2000. Obszar ten jest cenny z powodu bogatej mozaiki ekosystemów, a w nich wielu gatunków chronionych i rzadkich. Torfowisko ma także duże znaczenie dla ochrony przejściowych zagrożonych ekosystemów w tej części Polski. Wiadomo, że w okolicach Rzecina znajdują się zimowiska nietoperzy.

Gospodarstwo Agroturystyczne zaprasza na całoroczny wypoczynek.

Cennik dobowy całoroczny poza długimi weekendami i świętami
- od 35zł/ osoba

W celu potwierdzenia terminów prosimy o kontakt pod numerem 501...zobacz telefon w godzinach 10.00 – 19.00

Po wcześniejszym ustaleniu oferujemy transfer na dworzec lub lotnisko w Poznaniu.

GMINA WRONKI
Turystyka krajoznawcza, zabytki:
Kościół parafialny p.w. św. Krzyża i św. Mikołaja z XVI wieku w Biezdrowie
Park krajobrazowy założonym w XVIII w.- pałac z lat 1874-1876 w Nowej Wsi
Kościół filialny pw. św. Trójcy, wzniesiony w 1785 roku w Wartosławiu
Kościół parafialny pw. św. Katarzyny z 1298 roku we Wronkach
Kościół klasztorny oo. Franciszkanów sięga z początków 1279 r. we Wronkach
Wielki kompleks więzienny, którego budowę ukończono w 1894 roku. Więzienie wronieckie wybudowano na wzór najnowocześniejszego wówczas więzienia w USA.
Pałac neorenesansowy z 1855 r w Wróblewie
Neogotycka kaplica z 1885 r. , przed którą są ustawione kamienne rzeźby Matki Boskiej Niepokalanej i św. Wawrzyńca, obie z 1785 r. w Wróblewie

Oбъект в базе с: 2017-06-16

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Прокат рекреационного снаряжения, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)
  • Для автолюбителей: Паркинг/гараж (Паркинг в стоимости входит)
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Обед, Ужин, Полдник)
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Песочница])