Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczykowy PKN Orlen

Центр отдыха w Jorze Wielkiej

10 ocena
Liczba ocen:1

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Mikołajki 14 , 11-730 Mikołajki odległość od centrum: 0.4 km

Opis

Malowniczy zakątek położony nad Jeziorem Tałty niedaleko Mikołajek, doskonale wkomponowany w panoramę Wielkich Jezior Mazurskich. Gwarantuje prawdziwy wypoczynek i relaks w nieskażonym środowisku. Z dala od aglomeracji miejskich, hałasu i zgiełku daje możliwość oddania się swoim pasjom, robienia tego, na co w codziennej bieganinie nie starcza czasu. Wędkowanie, grzybobranie, zbieranie owoców leśnych, długie spacery, wycieczki rowerowe, żeglowanie - to wszystko tutaj w zasięgu ręki.
Jora Wielka to samo centrum Mazur - stąd wszędzie blisko. Święta Lipka z Zabytkową Bazyliką i słynnymi w całym świecie organami, rozśpiewane Mrągowo podczas Pikniku Country i Festiwalu Kresowego, Mikołajki rozśpiewane szantami przy kuflu ulubionego piwa, spływ Krutynią, ponure mury kwatery Hitlera w Gierłoży, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, farma Jeleniowatych w Kosewie. Ponadto stadniny oferujące przejażdżki i naukę jazdy konnej, oraz niezliczone karczmy, bary, tawerny.
Mazury to oczywiście raj dla żeglarzy i miłośników wodnej przygody zarówno tych wprawnych jak i stawiających pierwsze kroki na pokładzie. Właśnie dla nich mamy do zaoferowania w pełni wyposażone jachty typu Sasanka.
Oferujemy także kursy na zdobycie patentu żeglarza jachtowego prowadzone przez doświadc zoną kadrę na nowym, profesjonalnym sprzęcie.
Czyste, przytulne pokoje i bogato wyposażone domki czekają na Ciebie. A w czasie deszczu można pograć w tenisa stołowego czy badmingtona w krytym hangarze, lub odpocząć przy rozgrzanym kominku.
...rozległe, błękitne przestrzenie jezior, upstrzone bielą żagli, cieniste lasy pełne zwierzyny, sielski obraz na którym nie odcisnęło się jeszcze niszczące piętno cywilizacji...

Obiekt w bazie od: 2009-04-23

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Прокат рекреационного снаряжения, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)
  • Удобства: Удобства для инвалидов
  • Для бизнеса: Конференц-зал
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей)