Dom

Дом на сдачу в Międzychodzie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

Информация об объекте

ul. Iczka 8 , 64-400 Międzychód odległość od centrum: 0.5 km

Oписание

Dom dla 7-8 osób, dzień pobytu (minimum 5 dni) 350 zł.

Urządzony stylowo dom (z połowy XIX w.) z ładnym i przytulnym podwórkiem/ogrodem. W ostatnich latach wyremontowany, zachował częściowo swój pierwotny styl i wystrój. Położony jest przy spokojnej ulicy w odległości ok. 150 m. od jeziora i plaży oraz ok. 300 m. od centrum miasta. Międzychód położony jest pomiędzy Gorzowem Wlk. a Poznanien na terenie zwanym „Krainą 100 jezior“. Miasto, z jeziorem po jednej stronie i rzeką Wartą po drugiej, otoczone jest lasami, łąkami, pagórkami i licznymi jeziorami, co daje możliwości do wędrowania, jazdy rowerowej i konnej, pływania i wędkowania. Miasto z zabytkowym układem architektonicznym i licznymi sklepikami przy wąskich uliczkach zachęca do zakupów i przechadzek. W miaście znajduje sie studnia artezyjska zwana „Laufpompą“, która od 1912 roku dostarcza mieszkańcom smacznej i zdrowej wody. Zawartość składników mineralnych i siarkowodoru jest taka, jak w wodach zdrojowych w znanych uzdrowiskach.
Wycieczki do pobliskiego Sierakowa (15km), Międzyrzecza (30km) czy Łagowa (40km), Poznania (70km) są godne polecenia. Niewątpliwie warte zobaczenia są drewniane, dawne ewangelickie kościoły leżące przy drogach pomiędzy Nowym Tomyślem i Wolsztynem.

Dom 6-pokojowy, dwupiętrowy urządzony stylowo, wygodnie i ładnie. Na parterze znajduje się duża kuchnia ze standardowym wyposażeniem, jadalnia z kominkiem z wyjściem na taras i ogród oraz mała toaleta. Na piętrze znajdują się: 2 pokoje z podwójnymi łóżkami, 1 pokój z kanapą do spania, 2 pokoje każdy z jednym miejscem do spania, mała kuchnia, 2 łazienki, balkon.

Pozostałe wyposażenie: TV, gril, meble ogrodowe, garaż, miejsce na samochód, użycie pralki po uzgodnieniu. Uwaga: W domu nie wolno palić!
Cena
Kaucja: 600.00 zł za pobyt
Sprzątanie: 100.00 zł za pobyt

Oбъект в базе с: 2010-01-26

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)