E.M.A. Miklasowie

Частная квартира w Pszczewie

Brak oceny

Reklama

Domki Bursztynki

Miejscowość: Sarbinowo

Cena od: 200 całość

Информация об объекте

ul. Żwirowa 15 , 66-330 Pszczew

Oписание

Pszczew jest położony w środkowo-wschodniej części województwa lubuskiego nad pięknymi jeziorami Miejskim, Chłopskim, Szarzeckim, Cegielnianym i Proboszczowskim. Pagórki, wzniesienia i położone wśród nich jeziora sprawiają, że teren gminy Pszczew, o powierzchni 178 km2 zaliczany jest do atrakcyjniejszych na Ziemi Lubuskiej. Na terenie gminy znajduje się 17 jezior, a w samym Pszczewie 5. Jeziora Gminy Pszczew obfitują w liczne gatunki ryb jak: sandacz, szczupak, węgorz, lin, leszcz, karp, okoń, sum, czy jaź. Występują tu również dwa gatunki charakterystyczne dla wód czystych i głębokich: sieja i sielawa. W 1986r. na terenie gminy powstał Pszczewski Park Krajobrazowy, który jest świetnym miejscem do spędzania wolnego czasu, miłych rodzinnych spacerów, a także wędkowania. Lasy, które zajmują prawie 50% powierzchni całej Gminy stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku oraz obfitych grzybobrań z wieloma gatunkami grzybów. Pszczew to oaza ciszy i spokoju, która przynosi ukojenie podczas wypoczynku w ciągu całego roku. Jeziora, które zaliczane są do I i II klasy czystości, lasy, które obfitują w wiele gatunków grzybów to tylko niektóre walory przemawiające za tym, że Pszczew to doskonałe miejsce do wypoczynku relaksu, które zapewnia ciszę spokój i ukojenie.

Nasza nowo powstała Kwatera znajduję się w cichym spokojnym miejscu na uboczu:
- 300 metrów do Jez. Szarcz, na którym znajduje się główna plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, atrakcjami dla dzieci , wypożyczalnią sprzętu wodnego, restauracja, bar, pizzeria,
- w pobliżu plaży znajduje się wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego oraz szkółka pływania,
- 300 metrów do drugiego Jez. Miejskiego,
oba jeziora obfitują w wiele gatunków ryb,
- 200 metrów piekarnia i sklep, w którym możemy dostać świeże i ciepłe pieczywo,
- 1kilometr centrum miejscowości, kościół, apteka, bank, kino, poczta.

Na terenie znajduje się:
- wydzielone miejsce na parking samochodowy w zamkniętym obiekcie,
- miejsce tarasowe z możliwością na grilla,
- miejsce na ognisko,

Mają państwo niebywałą okazję uczestniczyć w Naszej Miejscowości w licznych imprezach kulturalno-oświatowych organizowanych w ciągu całego roku. Szczególnie latem podczas wypoczynku w Naszym Pszczewie mają państwo niepowtarzalną okazję uczestniczyć w Jarmarku Magdaleńskim, który odbywa się w ostatnie dwa dni weekendu lipcowego. Jest to wielkie święto kultury ludowej, gromadzi artystów rękodzielników: malarzy, rzeźbiarzy, szkicowników, stolarzy, hafciarki i innych ludowych artystów. Organizowane są również zawody fryzjerskie o Grand Prix. Każdego roku na Jarmarku występują gwiazdy formatu krajowego jak i światowego np. Natalia Kukulska, Małgorzata Ostrowska, Eleni, Piasek, Krzysztof Krawczyk, Brathanki i wielu, wielu innych. Tradycją stały się już coroczne koncerty Józefa Skrzeka. Imprezą godną polecenia jest również Plener Rzeźbiarski, na którym artyści rzeźbiarze rzeźbią w wielkich kłodach postacie i figury, które zdobią Pszczew i okolice. W czasie lata w Pszczewie nie brakuje atrakcji takich jak: regularne zabawy taneczne na powietrzu, liczne imprezy nad jeziorami, pożegnanie lata, gminne dożynki, które ożywiają i uprzyjemniają pobyt wczasowiczom.W wolnych chwilach można korzystać z oferty miejscowego kina.

Niepowtarzalny urok Pszczewa i jego okolic powoduje, iż jest to wymarzone miejsce wypoczynku zapewniające kontakt z przyrodą i możliwość poznania ciekawej historii i zabytków kultury materialnej.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ SERDECZNIE NA NASZĄ STRONĘ:

www.kwateryema.prv.pl

badz:

www.kwateryema.yoyo.pl

PRZEPRASZAMY ZA USTERKI PRZY ODBIORZE NASZEJ PRYWATNEJ STRONY.

SPOWODOWANE JEST TO AWARIĄ SERWERA!

WIĘCEJ ZDJĘĆ WNĘTRZA I CAŁEGO OTOCZENIA NA NASZEJ OFICJALNEJ STRONIE!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

KONTAKT I REZERWACJA:

TEL:

TEL. DOM.: 095...zobacz telefon (po godzinie 14)
TEL. KOM.: 607...zobacz telefon

Oбъект в базе с: 2010-03-06

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Прокат рекреационного снаряжения, Udogodnienia Spa/wellness (Солярий)
  • На территории объекта: Бар/Ресторан, (Бар) Sport i rekreacja (Теннисный корт, Бассейн)
  • Интернет: Интернет
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей)