Agroturystyka "Pod Berdem"

Комнаты для размещения гостей в Wetlinie

Brak oceny

Reklama

Domki "Falsztyn"

Miejscowość: Falsztyn

Cena od: 250 całość

Информация об объекте

Wetlina 70 , 38-608 Wetlina odległość od centrum: 1.3 km

Oписание

POD BERDEM położony jest w Wetlinie u podnóża Połoniny Smerek i Hnatowego Berda w paśmie Połoniny Wetlińskiej przy granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego.
Wyróżnia nas świetnie położenie, praktycznie na żółtym szlaku, a więc jesteśmy w samym sercu Bieszczad. Z drugiej strony do drogi głównej mamy nie więcej niż 300 m, tyle też jest do głównego sklepu w Wetlinie i do restauracji Stare Sioło oraz Chata Wędrowca ( około 600 m) . Do dyspozycji mamy 4 pięknie umeblowane pokoje - meble są arcydziełem miejscowego stolarza.
W naszej ofercie znajdą państwo - aneks kuchenny z wszelkimi przyborami, mini lodówki, TV , wi-fi, wiatę z grillem i miejscem na ognisko, rzutki, sezonowo basen ogrodowy, saunę a zimą kilka kompletów nart ski-tourowych.

Bieszczadzki Park Narodowy jest jedynym w Polsce, który propaguje na swoim terenie turystykę konną. Wetlina położona w samym sercu Bieszczad jest doskonałym miejscem do planowania wycieczek rowerowych (przez Wetlinę przebiega tranzytowy międzynarodowy szlak rowerowy "Greenway - Karpaty Wschodnie").

Oбъект в базе с: 2009-04-17

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 13:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Udogodnienia Spa/wellness (Сауна)
  • На территории объекта: Sport i rekreacja (Бассейн)
  • Интернет: Интернет
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей)