Ośrodek Wypoczynkowo-Sportowy Olympic Park

Дом отдыха w Grabinie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

Cena od: 25 całość

Информация об объекте

Łąck , 09-520 Łąck odległość od centrum: 3.9 km

Oписание

Grabina „Olympic Park” - niezwykłe położenie, wspaniałe lasy i jeziora nadają gminie niepowtarzalnego uroku. Pojezierze Łąckie stanowi najbardziej urozmaicony i zróżnicowany wewnętrznie mikroregion w Kotlinie Płockiej. Na terenie gminy znajduje się 6 jezior o łącznej powierzchni 562 ha. Do najatrakcyjniejszych, zagospodarowanych turystycznie jezior należą: Zdworskie, Ciechomickie, Łąckie Duże i Górskie. Tutaj zarówno goście jak i mieszkańcy mają możliwość uprawiania sportów wodnych takich jak: windsurfing, żeglarstwo i pływanie.

Z uwagi na bogactwo ryb rajem dla wędkarzy są jeziora Łąckie. Jezioro Łąckie Małe jest również rezerwatem, ostoją dzikiego ptactwa.

Ośrodek wypoczynkowo-sportowy dysponuje 45 miejscami. Baza noclegowa składa się z 10 domków (3,5 ,6,7 osobowe). Ośrodek dysponuję salą treningową wyłożona w specjalistyczna matę do sportów walki/salą taneczną, świetlicą .

Domki 7-osobowe wyposażone są:

2 sypialnie z łóżkami pojedynczymi , 1 sypialnia z łóżkiem pojedynczym i łóżkiem piętrowym, pełen węzeł sanitarny, czajnik eklektyczny

Domki 6-osobowe wyposażone są:

1 sypialnia z jednym łóżkiem pojedynczym i jednym łóżkiem piętrowym, 1sypialnia z 3 łóżkami pojedynczymi , pełen węzeł sanitarny, czajnik eklektyczny

Domki 4, 5-osobowe wyposażone są:

1 sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi , 1 sypialnia z jednym łóżkiem pojedynczym i jednym łóżkiem piętrowym, pełen węzeł sanitarny lub pełen węzeł sanitarny znajduję się w osobnym budynku oddalony około 50 metrów od domków, czajnik eklektyczny

Domki 3-osobowe wyposażone są:

1 sypialnia z łóżkiem pojedynczym i jednym łóżkiem piętrowym ( pełen węzeł sanitarny znajduję się w osobnym budynku oddalony około 50 metrów od domków)

Domki 2-osobowe wyposażone są:

1 sypialnia z łóżkiem pojedynczym i jednym łóżkiem piętrowym ( pełen węzeł sanitarny znajduję się w osobnym budynku oddalony około 50 metrów od domków)

Dodatkowo dla kierowników, opiekunów, trenerów ośrodek oddaję do dyspozycji „mieszkanie” składające się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, telewizorem oraz pełnym węzłen sanitarnym.

Dla naszych gości zapewniamy szereg atrakcji:
świetlica
salka TV
bar
siłownia
sala do sportów walki wyłożona materacami tatami (judo, bjj, mma , aikido , karate, itd.)
stół do tenisa stołowego
stół do bilarda
miejsce go gry w siatkówkę
miejsce na grilla
wypożyczalnia sprzętu wodnego

Oбъект в базе с: 2014-04-08

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Прокат рекреационного снаряжения, Прокат водного снаряжения, Частный пляж / помост
  • На территории объекта: Бар/Ресторан (Бар)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Телевизионный зал / для игр / гостиная)