Perełka

Комнаты для размещения гостей в Ustroniu Morskim

Brak oceny

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

Miejscowość: Warszawa

Cena od: 70 całość

Nasza propozycja:

Закрыть

Информация об объекте

ul. Górna 8B , 78-111 Ustronie Morskie odległość od centrum: 1.3 km

Oписание

WOLNY pokoj OD DZIŚ!!!

Pokoje po remoncie, nowe wyposażenie.

Zapraszamy na wypoczynek do Ustronia Morskiego w odległości 13 km od Kołobrzegu.
Obok naszego budynku jest szeroka ulica prowadząca prosto na piaszczystą plażę.

Do plaży ok 450m.

W Ustroniu Morskim możecie Państwo liczyć na miły wypoczynek i atrakcyjne wakacyjne rozrywki w postaci dyskotek, miejsc tanecznych z muzyką na żywo, występów zespołów wokalnych, wesołego miasteczka, parku linowego lub innych atrakcji. Oprócz wypoczynku na pięknej plaży możecie Państwo korzystać z kompleksu basenów (krytego i otwartego-100 m od nas) oraz z kortów tenisowych.

Zapraszamy do pensjonatu Perełka!

Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe. W każdym pokoju łazienka, tv 32' LED, lodówka, czajnik, kubeczki, szklanki talerzyki, sztućce , parawan na plaże , koc itp. Tak jak na zdjęciach.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z 3 aneksów kuchennych z kuchenką indukcyjną i mikrofalówką. Prawie każdy pokój ma duży balkon!

Nasze pokoje gościnne wyposażone są w nowe, wygodne i funkcjonalne meble i bardzo wygodne łózka!
Wszystkie pokoje charakteryzują się podobnym standardem.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.

Nie przyjmujemy zwierząt domowych.

Do ceny należy doliczyć: opłatę klimatyczną 2 zł /za osobę za każdy dzień pobytu (z opłaty zwolnione są dzieci do lat 3). Nie pobieramy dodatkowych opłat za parking, prąd, itp.

Więcej informacji telefonicznie lub poprzez @

tel 791...zobacz telefon

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania oraz w celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt.

Wymagana zaliczka /kwota do uzgodnienia/
Reszta należności w dniu przyjazdu przy przekazaniu kluczy.
Wcześniejszy przyjazd może powodować konieczność oczekiwania na zwolnienie się pokoju

Doba kończy się o 10.00, zaczyna o 14.00 !!!!

POZA OKRESEM WAKACJI DOBA DO UZGODNIENIA.

Istnieje możliwość przechowania bagaży/gratis/
ATRAKCJE W OKOLICY:
* Plaża, morze

* Rejsy kutrem na połów ryb

*Szlaki rowerowe
Trasa rowerowa po okolicach Kołobrzegu
Trasa rowerowa poza powiat kołobrzeski
Trasa rowerowa Dygowo - Bardy – Czernin
Szlakiem bocianich gniazd

* Miasto Kołobrzeg
Latarnia Morska zbudowana została w 1945 roku, wieżę jej wzniesiono wykorzystując konstrukcję dawnego fortu stojącego u wejścia do portu w Kołobrzegu. Wieża kołobrzeskiej latarni ma wysokość 26 m nad terenem a jej zasięg dochodzi do 16 Mm. Światło latarni wznosi się na wysokości 36,5 m. W podziemiach latarni znajduję się muzeum Minerałów.

Latarnia Morska w sezonie letnim otwarta jest od 10:00 – zachodu słońca, za wstęp na taras widokowy latarni zapłacimy 6 zł (normalny), a 4 zł (ulgowy).

Kołobrzeskie molo otwarte zostało w czerwcu 1971 roku. Konstrukcja ma długość 220 metrów i 9 metrów szerokości, a pomost spacerowy znajduje się około 4,5 metra nad poziomem morza. Na końcu pomostu, zwieńczonego dwupoziomową głowicą znajduje się przystań dla małych statków wycieczkowych. Kołobrzeskie molo jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych miasta, a w 2012 roku molo zyskało tytuł najbardziej romantycznego miejsca w zachodniopomorskim dzięki głosowaniu internautów.

Za wstęp na molo zapłacimy 2 zł bilet normalny, a 1 zł bilet ulgowy, który mogą zakupić mieszkańcy Kołobrzegu, emeryci i renciści oraz dzieci i młodzież szkolna, a także studenci. Kasa czynna jest od 9:00 – 22:00 przerwa 14:45 – 15:00.

*Falochron wschodni

Znajduję się po wschodniej stronie wejścia do kołobrzeskiego portu. Od 2012 roku dołączył do obiektów infrastruktury turystycznej dla spacerujących. Obiekt jest wspaniałym miejscem do podziwiania uroków morza czy obserwacji statków wychodzących na wody Bałtyku i wchodzących do portu.

Falochron liczy sobie prawie 520 metrów, jest więc dłuższy od kołobrzeskiego molo, a wstęp na niego jest bezpłatny.

*Pomnim Zaślubin Polski z Morzem
*Port Jachtowy i Dzielnica Uzdrowiskowa
Zwiedzanie Kołobrzegu najlepiej zacząć od jego najatrakcyjniejszej części – nadmorskiej dzielnicy uzdrowiskowej. Przy Terminalu Odpraw Celnych cumują statki pasażerskie. Można się nimi dostać m.in. na wyspę Bornholm. W porcie można podziwiać okręty wojskowe. Niebywałą atrakcją są również rejsy wycieczkowe organizowane na „zabytkowych” żaglowcach. W pobliżu portu wznosi się wybudowana w 1945 roku latarnia morska. Polecamy wejść na taras widokowy latarni, skąd rozpościera się niezapomniany widok na morze, plażę i miasto. Z Dzielnicy Portowej warto skierować się na deptak nadmorski - niepowtarzalny klimat deptaka tworzą kawiarenki, lodziarnie, smażalnie ryb.

*Rejsy łodzią Wikingów z portu w Kołobrzegu

* Marina Solna

*Skansen Morski
mieści się przy ul. Bałtyckiej 31, vis a vis stadionu piłkarskiego
godz. otwarcia: poniedziałek w godz: 9.00-14.00, od wtorku do niedzieli w godz: 9.00-18.00

*Stare Miasto
Na miejscu Starego Miasta powstała zupełnie nowa dzielnica zwana przez miejscowych Nową Starówką (wiosną 1945 roku przez Kołobrzeg przetoczył się front, w wyniku czego miasto zostało zniszczone w prawie 90%.). W miejscu tym nowe domy wyglądające jak zadbane, stare kamieniczki zostały wbudowane pomiędzy prawdziwe staromiejskie budownictwo. Liczne elementy i detale zapożyczone z dawnych stylów architektonicznych tworzą niepowtarzalny klimat starówki.
*Kołobrzeski ratusz

Zbudowany został w latach 1829–1832 roku w stylu neogotyckim według projektu Karola Fryderyka Schinkela na miejscu średniowiecznego ratusza zburzonego w 1807 roku podczas oblężenia miasta. Nieznacznie przebudowany w 1913 roku.

Obecnie siedziba Galerii Sztuki Współczesnej i Urzędu Stanu Cywilnego. W piwnicach ratusza znajduje się natomiastkawiarnia i klub muzyczny Adabar.

Wśród filarów, na których wspiera sięryzalit budynku wmurowany jest XVI-wieczny pręgierz nazywany Kolumną Adebara. U jego głowicy znajduje się wyrzeźbiona maska, którą legenda wiąże z osobą kołobrzeskiego wójta, Jakuba Adebara.

*Wyspa Solna
Potęga Kołobrzegu wyrosła na warzelnictwie soli. W IX wieku, na obszarze dzisiejszego Budzistowa istniał gród warowny, a na Wyspie Solnej istniało małe osiedle solników, czyli ludzi, którzy trudnili się warzelnictwem soli. Współcześnie na Wyspie przy ulicy Solnej, znajduje się źródło solanki. Wyspa to przede wszystkim miejsce spotkań zarówno wczasowiczów jak również mieszkańców miasta.

*Muzeum wojskowe
Więcej informacji: www.muzeumwp.pl
Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13 założone w 1963 roku. Muzeum posiada oprócz siedziby głównej w pałacu Braunschweigów także zespół obiektów przy ulicy E. Gierczak 5.

Wystawa „Dzieje Kołobrzegu” i „Zbiory Metrologiczne”, mieści się na ul. Armii Krajowej w zabytkowym Pałacu Brunszwickich.

W muzeum przy ul. Emilii Gierczak znajdują się m.in. uzbrojenie, oporządzenie i mundury żołnierzy polskich z I wojny światowej i II wojny światowej. Samochody, samoloty, broń pancerna i artyleria eksponowane są w sali techniki wojskowej i na wystawie plenerowej.

* Bazylika Konkatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kołobrzegu

wzniesiona w XIV w stylu gotyckim. W latach 60. XX wieku w budynku urządzono Muzeum Oręża Polskiego i w nawie głównej eksponowano ciężki sprzęt wojskowy z czasów wojny.

W 1974 r. cała świątynia została oddana na miejsce kultu. W 1972 roku kościół Mariacki w Kołobrzegu ustanowiono konkatedrą diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. W 1979 roku przywrócono świątyni funkcję kolegiaty. W świątyni znajdują się takie zabytki jak: Świecznik siedmioramienny, Korona Schlieffenów, Korona Holkenów, Chrzcielnica z 1355 roku, trzy ołtarze z drewna z przełomu XV/XVI wieku, płaskorzeźba „Ostatnia Wieczerza”, krucyfiksy i stalle kapituły i rajców miejskich.

*„Dziki zachód” wioska indiańska i mini zoo w Zieleniewie, jazda konna
Dziki Zachód jest idealnym miejscem dla spragnionych przygód w stylu western, miejscem gdzie można spotkać prawdziwych kowboi, odwiedzić saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczyć westernowe show, napad na bank, pokazy kaskaderskie. Można udać się do wioski indiańskiej, odwiedzić indiański wigwam i zjeść, posłuchać indiańskich opowieści, zobaczyć egzotyczne stroje Indian i ich barwne tańce, zapalić fajkę pokoju. Zapraszamy także na niezapomnianą jazdę konną!
www.dzikizachod.com.pl/

* Western Park w Ustroniu Morskim
http://www.westernpark.com.pl/

*Park Linowy w Kołobrzegu
Linowy tor przeszkód umieszczony na drzewach składa się z szeregu stanowisk (podestów) umieszczonych na różnych wysokościach na pniach, połączonych linami nośnymi, siatkami, łańcuchami, drabinkami oraz linami asekuracyjnymi. Trasa nr 1 (10 przeszkód) łatwa - dostępna już dla dzieci od lat 7 lub mierzących 120 cm wzrostu Trasa nr 2 (13 przeszkód) średniej trudności - dostępna dla wyższych dzieci i dorosłych mierzących od 140 cm wzrostu. Trasa nr 3 (14 przeszkód) dość trudna - dostępna dla wyższych dzieci i dorosłych mierzących od 160 cm wzrostu.

*BASTION Centrum Atrakcji Wojskowych w Kołobrzegu
Przejażdżki wojskowym sprzętem pancernym po 40 ha poligonie: czołg T-55, transportery opancerzone, samochody pancerne oraz największy w Polsce MARKET WOJSKOWY oferujący oryginalną odzież i ekwipunek wojskowy i artykuły w stylu militarnym.
* Miejski Ośrodek sportu i rekreacji Millenium
Aqua park
Dla miłośników pływania i wodnego szaleństwa, kompleks basenowy, aquapark z widownią na 130 miejsc, podświetlanym basenem sportowym 25 m x 12,5 m oraz basenami rekreacyjnym. W basenie rekreacyjnym każdy znajdzie przyjemność i relaks. Znajdują się tu: kaskady, bicze wodne, dzika rzeka, parasol wodny, ścienne hydromasaże, gejzer, leżanki do hydromasażu, przeciwprądy, łaźnia parowa, sauna, brodzik dla dzieci o głębokości 40 cm, 4 jacuzzi oraz 2 zjeżdżalnie rurowe.
http://sport.kolobrzeg.pl/kat-cennik-obiektow/26-aquapark

*Plac zabaw z kulkami /Hala Milenium w Kołobrzegu
SALA ZABAW DLA DZIECI Piotruś - miejsce gdzie każde dziecko poczuje się dobrze. W ogromnej sali (550 mkw) oddajemy do dyspozycji wielopoziomowy tor przeszkód: zjeżdżalnie rurowe, otwarte, mostki , kładki wietnamskie, maglownice, zamek powietrzny do skakania, 8 suchych basenów z tysiącem miękkich kuleczek. Dla rodziców wydzielone miejsce , gdzie można napić się kawy i poczytać gazety.
Centrum Zabaw (obok Hali Milenium) ul. Łopuskiego 36-36. Czynne w godz.10.00-19.00.

* Galeria Sztuki Współczesnej
*Spływ kajakowy rzeką Regą
Malownicza trasa z miejscowości Trzebiatów do portu w Mrzeżynie - 3h spływu
Więcej informacji: www.kajtur.pl

*Muzeum w Pałacu Brunschwickich

*Rejs katamaranem z Kołobrzegu na duńską wyspę Bornholm
Bornholm to mała duńska wyspa na Bałtyku. Ma powierzchnię 588 km2, 150 km linii brzegowej i 40 km odległości pomiędzy skrajnymi przylądkami. Leży zaledwie 100 km od Kołobrzegu. Wyspa jest wymarzonym miejscem dla rowerzystów, którzy chcą aktywnie spędzić urlop. Wielu ludzi wybiera ten środek lokomocji do zwiedzania, dzięki wygodnym i bezpiecznym ścieżkom rowerowym, które gęstą siecią oplatają całą wyspę. Plusem są niewielkie odległości pomiędzy miejscami wartymi zobaczenia. Bornholm to harmonijne połączenie natury i kultury. Imponująca jest ilość zabytków. Do najcenniejszych należą jedyne w Skandynawii białe romańskie kościoły z XII wieku w kształcie rotundy, największa warownia północnej Europy – ruiny zamku Hammershus i morska forteca na skalistej wysepce Christianso, położona w odległości około 18 km od Bornholmu.

Oбъект в базе с: 2017-02-13

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: кухня общего доступа, Udogodnienia Spa/wellness, (Солярий) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе, Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки )
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Детская кроватка, Детский стульчик для кормления, Ванночка) Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Песочница])