Gospodarstwo Agroturystyczne

Агротуризм w Lubieniu

7 Оценка
Liczba ocen:3

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

Miejscowość: Warszawa

Cena od: 70 całość

Информация об объекте

Miedzichowo 5 , 64-361 Miedzichowo

Oписание

Gospodarstwo Agroturystyczne "W Sercu Lasu" zlokalizowane jest wśród lasów sosnowo-brzozowych z dala od cywilizacji na obrzeżach Pszczewskiego Parku Krajobrazowego - 75 km na zachód od Poznania, 15 km od zjazdu z autostrady A2 z Nowego Tomyśla. Jesteśmy laureatami konkursu "Zielone Lato 2003" i "Chata Polska 2005". Gospodarstwo nasze jest obiektem całorocznym - posiadamy 27 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,5,6 osobowych z pełnym wyposażeniem techniczno-sanitarnym (co. cw.) 2 łazienki ogólnodostępne na każdej kondygnacji.Dostęp do internetu, kącik telewizyjny. Baza rekreacyjno-sportowa: boisko trawiaste do mini piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, świetlica wyposażona w gry i zabawy planszowe, stół do tenisa stołowego, dart, kryty kort tenisowy (około 7 km od gospodarstwa). Wyżywienie - domowe oparte na własnych ekologicznych warzywach i produktach okolicznych rolników. W cenie 45 zł (śniadanie, obiad, kolacja) Organizujemy pobyty weekendowe, wczasy pod gruszą, grzybobrania w tym dla zakładów pracy, imprezy okolicznościowe, wycieczki szkolne, obozy rekreacyjno-sportowe i wszelkie inne na życzenie gości. Proponujemy i pomagamy gościom w organizacji wycieczek fakultatywnych do najciekawszych miejsc w okolicy (do 35 km) Międzyrzecki Rejon Umocniony, Pocysterski Zespół Klasztorny w Paradyżu, Muzeum Parowozów i Lokomotyw oraz Skansen Budownictwa Ludowego w Wolsztynie, Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu - największy na świecie kosz z wikliny umieszczony w Księdze Rekordów Guinnessa, największy na świecie postument Jezusa Chrystusa w Świebodzinie oraz liczne szlaki rowerowe, piesze i ścieżki przyrodnicze. Staramy się od samego początku naszej działalności (15 lat) stworzyć dla naszych gości rodzinną atmosferę i zawsze otwarci jesteśmy na Państwa oczekiwania i życzenia.

nr konta do przelewów : 12 ...zobacz telefon 748...zobacz telefon

Włodzimierz i Agnieszka Hewczuk.

Oбъект в базе с: 2011-04-12

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 12:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Прокат рекреационного снаряжения, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • На территории объекта: Столовая, Sport i rekreacja (Бассейн, Игровое поле)
  • Для автолюбителей: Паркинг/гараж (Паркинг)
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Обед, Ужин, Полдник, Вечерние закуски)
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Детская кроватка) Удобства для семей с детьми (Игровой зал для детей, Игровая площадка для детей [Песочница, Качели], Телевизионный зал / для игр / гостиная)