Hotel Echo

Отель w Cedzynie

9.3 ocena
Liczba ocen:2

Reklama

Domki "Falsztyn"

Miejscowość: Falsztyn

Cena od: 250 całość

Informacje o obiekcie

Kielce 44C , 25-004 Kielce odległość od centrum: 1.5 km

Opis

Hotel *** Echo położony jest w Cedzynie k.Kielc, miejscowości wypoczynkowej położonej w centrum Gór Świętokrzyskich, oddalonej TYLKO 7 km od centrum Kielc.Bliskość zalewu – największego w regionie, sztucznego zbiornika wodnego oraz otaczający go sosnowy las, świeże powietrze, dobry mikroklimat to gwarancja udanego wypoczynku w ciszy i spokoju. Niewielka odległość od centrum Kielc sprawia, że jest idealnym miejscem nie tylko dla tych, którzy pragną spędzić czas na łonie natury, ale także dla miłośników rozrywek i atrakcji oferowanych w mieście.Hotel Echo to najlepsza baza wypadowa do zwiedzania atrakcji regionu świętokrzyskiego.
Do dyspozycji gości są 93 miejsca noclegowe w 51 pokojach hotelowych. Każdy pokój z łazienką, telewizorem,TV-Sat, telefonem, na terenie hotelu bezprzewodowy internet. Posiadamy 5 klimatyzowanych, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, w których zapewniamy miejsce dla grup od 10 do 400 osób.Organizujemy konferencje, szkolenia, wycieczki, pobyty grupowe, integracyjne oraz imprezy okolicznościowe : wesela, chrzciny..itp.
Zapraszamy do restauracji hotelowej specjalizującej się w daniach kuchni regionalnej. Polecamy szczególnie specjalność szefa kuchni - dania z gęsiny.Nasi goście korzystają z zadaszonego grilla w lesie na otwartym powietrzu, wokół którego znajdują się również zadaszone stoły. Zapraszamy do zadaszonego kręgu ogniskowego na biesiady przy grillu i ognisku ,na firmowe imprezy integracyjne połączone z zabawą z zespołem ludowym, z muzyką mechaniczną ,z didżejem, jak i pikniki rodzinne.

Hotel organizuje również: obozy, kolonie , zielone i białe szkoły dla dzieci i młodzieży oraz jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji turnusów rehabilitacyjnych.

ZABIEGI FIZYKOTERAPIA
ODNOWA BIOLOGICZNA : m.in Łóżko AquaMED (suchy hydromasaż) NOWOŚĆ
KINEZYTERAPIA

Obiekt w bazie od: 2016-02-18

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
 • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Udogodnienia Spa/wellness, (Сауна) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе, Возможность заказа стирки)
 • Удобства: Удобства для инвалидов, Лифт
 • На территории объекта: Бар/Ресторан, (Бар, Ресторан) Sport i rekreacja (Тренажерный зал / фитнес)
 • Для бизнеса: Конференц-зал
 • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
 • Для гостей с животными: Приём домашних животных
 • Оплата: Возможность оплаты кредитной картой
 • Ресепшн: Круглосуточный ресепшн
 • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Обед, Ужин, Полдник, Вечерние закуски)
 • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Детская кроватка, Детский стульчик для кормления, Ванночка, Ночной горшок) Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей)