Willa Zofia

Агротуризм в Jaworzniku

Brak oceny

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

Miejscowość: Warszawa

Cena od: 70 całość

Информация об объекте

ul. Myszkowska 5 , Jaworznik, 42-310 Żarki odległość od centrum: 1.9 km

Oписание

WILLA ZOFIA – GOSPODARSTWO RYBACKIE JAWORZNIK

Zapraszamy Państwa na wypoczynek pośród lasów i stawów na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Rodzinne gospodarstwo Rybackie w Jaworzniku zlokalizowane jest w okolicy Myszkowa w sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych Jury Polskiej (szlak „Orlich Gniazd” z wychodniami skał wapiennych oraz średniowiecznymi warowniami, kompleksy leśne, historyczne miasteczka z licznymi zabytkami, miejsca kultu religijnego – Jasna Góra, Żarki-Leśniów).

W ramach znajdującego się w obrębie Gospodarstwa Rybackiego obiektu noclegowego – Willa Zofia – oferujemy Państwu komfortowo urządzone pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami. Do dyspozycji naszych gości jest w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia, słoneczny taras, parking dla samochodów. Pokoje z dostępem do internetu bezprzewodowego.

Nasze Gospodarstwo Rybackie zapewni Państwu spokój i dogodne warunki do wypoczynku. Bliskie sąsiedztwo atrakcji turystycznych Jury Krakowsko-Częstochowskiej sprawia, że nasze gospodarstwo może być również atrakcyjną bazą wypadową do zwiedzania tej urokliwej części kraju.

Teren naszego Gospodarstwa Rybackiego charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem, który tworzy środowisko stawów rybnych położonych pośród sosnowych lasów. Nasza okolica obfituje w różne gatunki ptaków, dzikich zwierząt i ryb. Lasy są bogate w grzyby i owoce leśne.

W obrębie gospodarstwa urządzone zostały miejsca do biwakowania wyposażone w stoły biwakowe, miejsce na ognisko z rusztem, grill, altanę.

W obrębie gospodarstwa funkcjonuje ŁOWISKO WĘDKARSKIE, które corocznie zarybiane jest najbardziej okazałymi rybami pochodzącymi z naszych stawów. Specjalizujemy się w hodowli karpia, ale łowisko zarybiane jest także innymi gatunkami ryb, takimi jak: amur, szczupak, lin, okoń, sum. Łowisko funkcjonuje od kwietnia do końca października.
Nasze Gospodarstwo Rybackie stanowi atrakcyjną propozycję noclegową dla osób preferujących aktywny wypoczynek.

Oprócz możliwości wędkowania na terenie stawów rybnych oferujemy możliwość wypożyczenia rowerka wodnego. Dysponujemy również miejscem do przechowania rowerów. Poza wędkowaniem, polecamy również inne formy aktywnego wypoczynku: spacery w niedalekie okolice, wycieczki rowerowe, jednodniowe wycieczki do pobliskich miejscowości (Żarki, Mirów, Bobolice, Złoty Potok, Ogrodzieniec, Olsztyn), gdzie obejrzeć można wiele ciekawych zabytków, a dla ceniących kontakt z naturą jagody i grzybobrania.

Oбъект в базе с: 2015-07-01

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 13:00 до 11:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Прокат водного снаряжения, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Стиральная машина общего доступа, Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных