Małgosia Ośrodek Wypoczynkowy

Центр отдыха в Serpelicach

9.1 Оценка
Liczba ocen:2

Reklama

Jantar Ośrodek Wypoczynkowy

Miejscowość: Sztutowo

Информация об объекте

Sarnaki 127 , 08-221 Sarnaki

Oписание

Ośrodek Wypoczynkowy "Małgosia" znajduje się w Serpelicach - Nadbużańskim Parku Krajobrazowym - Podlaski Przełom Bugu. Położony jest na wysokiej skarpie górującej nad doliną rzeki. W najbliższej okolicy nie ma zakładów przemysłowych.
Ludność utrzymuje się z rolnictwa, leśnictwa i turystyki. Przy ośrodku usytuowany jest przystanek autobusowy, co umożliwia dojazd wczasowiczom. Teren ośrodka jest pagórkowaty ze stałym dostępem do rzeki Bug. Domki campingowe (około 100 miejsc noclegowych pole namiotowe) wkomponowane są w oświetlony teren leśny. W blisko stuletnim budynku drewnianym o architekturze podlaskiego dworku mieszczą się pokoje gościnne, sala bankietowa i konferecyjno-szkoleniowa oraz obszerny zadaszony taras z barem, skąd można oglądać przebywające w zagrodzie zwierzęta. Na terenie ośrodka znajduje się także;
boisko do gier zespołowych (gry zespołowe - siatkówka, koszykówka, badmington)
plac zabaw dla dzieci
wypożyczalnia kajaków, rowerów,
indywidualny dojazd do domku(parking)
pole namiotowe.
Organizujemy: przyjęcia okolicznościowe (komunie, wesela, spotkania integracyjne, grile, ogniska itp..). Spotkania firmowe Oferujemy możliwość skorzystania z wielu atrakcji; spływ tratwami i kajakami, rejsy statkiem po Bugu, przejażdżki konne i bryczką - Polecamy kuchnie domową opartą na regionalnych przepisach (na zamówienie podajemy pieczone prosię). Ośrodek "Małgosia" zaprasza młodzież szkolną na biwaki, zielone szkoły. Zimą proponujemy naszym gościom kuligi z gorącym bigosem i kiełbasa (także nocne z pochodniami). Przepiękne przełomy Bugu, sosnowe bory pełne leśnego runa, jodowego powietrza obfitująca w ryby woda, cisza spokój, miła obsługa są gwarantem znakomitego wypoczynku.

Oбъект в базе с: 2009-02-25

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра
  • На территории объекта: Бар/Ресторан (Бар)
  • Для бизнеса: Конференц-зал
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей)