Villa Makowica

Услуги по размещению в Rytrze

Brak oceny

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

Nasza propozycja:

Закрыть

Информация об объекте

Rytro 37 , 33-343 Rytro

Oписание

Villa Makowica - położona jest na południu Polski w paśmie Beskidu Sądeckiego zaledwie 100 kilometrów od międzynarodowego portu lotniczego Balice w Krakowie.
Dom usytuowany jest na górze Podmakowica w paśmie Jaworzyny w gminie Rytro. Krzyżują się tu główne szlaki turystyczne na Nawojową, Jaworzynę, halę Łabowską. Górskie schroniska oddalone o kilkadziesiąt minut marszu osiągalne są nawet przez początkujących turystów. W dwadzieścia minut spacerem możemy znaleźć się w sercu malowniczo położonego Rytra spacerując wśród dziewiczej górskiej przyrody. Rytro, które wciąż zachowało oblicze dużej wsi ofiarującej ciszę, spokój oraz bogaty wachlarz przyrodniczych
i turystycznych atrakcji dla swoich gości. Blisko położone przejście graniczne w Mniszku nad Popradem ułatwia wypady na Słowację. Pokonując malownicze przełomy Popradu w ciągu godziny docieramy do perły uzdrowisk Krynicy Zdrój.
Wspaniały widok rozpościerający się z okien, pachnące ziołami powietrze, cisza przerywana śpiewem ptaków to atuty sprawiające, że jest to wymarzone miejsce do spędzenia wolnego czasu niezależnie od pory roku.

Oбъект в базе с: 2009-04-24

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Udogodnienia Spa/wellness, (Сауна) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки )
  • Интернет: Интернет
  • Оплата: Возможность оплаты кредитной картой