Ośrodek Wypoczynkowy Polanka

Центр отдыха в Garbatce-Letnisku

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Информация об объекте

ul. Krasickiego , 26-930 Garbatka-Letnisko odległość od centrum: 1 km

Oписание

Ośrodek Wypoczynkowy POLANKA położony jest na terenie Puszczy Kozienickiej, w malowniczej Garbatce-Letnisko. Oddalony jest około 15 km od Zwolenia i Kozienic, 40 km od Radomia oraz około 100 km od Warszawy. W bliskim sąsiedztwie położony jest Czarnolas, gdzie w domu, w którym niegdyś żył i tworzył Jan Kochanowski znajduje się muzeum.

Na terenie Polanki znajduje się kompleks domków letniskowych,2-6 osobowych, wyposażonych w WC ,prysznic, lodówkę, czajnik oraz grill. Dysponujemy także miejscami namiotowymi, kempingowymi oraz bezpłatnych parkingiem dla naszych gości. Indywidualne ceny uzależnione są od ilości osób lub długości pobytu.

Do Państwa dyspozycji jest także miejsce ogniskowe, nowoczesny plac zabaw oraz piaskowe boisko do gry w siatkówkę czy piłkę nożną. Osoby lubiące wycieczki rowerowe mogą skorzystać z wielu ścieżek połączonych z naszym ośrodkiem.

Przy Ośrodku znajduje się także dopuszczone do użytku, strzeżone kąpielisko z piaskową plażą. Istnieje także możliwość wynajęcia rowerków wodnych. Kilka metrów dalej z uroków zbiornika wodnego mogą skorzystać także wędkarze.

W okresie wakacyjnym często można wziąć udział w imprezach gminnych organizowanych na terenach przyległych do Ośrodka.

Posiadamy także bar z zapleczem gastronomicznym, w którym mogą Państwo odpocząć od kąpieli na słońcu oraz napić się piwa :D

W naszej ofercie posiadamy także sale do wynajęcia na organizacje małych imprez ( do 40 osób) z bilardem, piłkarzykami oraz ping-pongiem.

NUMER KONTAKTOWY: 501...zobacz telefon

Oбъект в базе с: 2015-07-27

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 12:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Прокат водного снаряжения
  • На территории объекта: Бар/Ресторан, (Бар) Sport i rekreacja (Игровое поле)
  • Для бизнеса: Конференц-зал
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Песочница, Качели, Съезд], Телевизионный зал / для игр / гостиная)