агротуризм

Nordalijka 10 / 10

Miejsce wakacyjne, klimatyczny pokój lub dom do wynajęcia w uroczym miejscu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej we wsi Grabowa, między Ogrodzieńcem a Pustynią Błędowską. Dom jest klimatyczny w stylu między Skandynawią a Prowansją z odpoczynkiem w polskiej "chałupie", o bardzo interesującej architekturze, umeblowanie eklektyczne zgodnie z aktualnymi trendami urządzania wnętrz. Dlaczego u nas? Dom pozwala na wyciszenie i twórczą pracę, tutaj znajdują się piękne okolice o ciekawym ukształtowaniu terenu, dobry punkt wypadowy do zwiedzania Jury, Krakowa i Częstochowy, otoczony lasami bogatymi w jagody, grzyby, znajduje się tutaj Jurajski Park Krajobrazowy, można uprawiać wycieczki piesze i rowerowe, nordic walking, są dobrze oznakowane szlaki turystyczne, dobre drogi dojazdowe, jest bezpośredni kontakt z naturą oraz ze śladami średniowiecznej historii i zanikającej starej architektury zagrodowej, sakralnej. Inne atrakcje w sąsiedztwie: kryty basen kąpielowy i Park Wodny Jura w Łazach, Pustynia Błędowska, zamki m.in. w Ogrodzieńcu i Siewierzu oraz w wielu mijescowościach, Szlak Orlich Gniazd, wędkowanie na zalewie w Łazach, wspaniałe okolice do malowania i fotografowania. Uwaga: dom/ pokoje są wynajmowane sezonowo po uprzednim telefonicznym, mailowym umówieniu się i wpłacie zadatku.
nordalijka.dobrynocleg.pl
Посмотреть podobne oferty

2 мнения turystów 10 / 10

  • cena/jakość 10
  • czystość 10
  • obsługa 10
  • удобства 10
  • оборудование 10
  • карта 10
  • wyżywienie 10
Wioletta Lipska
10

Wioletta Lipska

Wspaniały dom , przemiła właścicielka. Warto pojechać.

odpowiedź obiektu
03.09.2014r. godz. 21:58:18

Dziękuję za miłą opinię i ponownie serdecznie zapraszam!

martaf
10

martaf

Poszukiwalam ciszy, estetycznego wnętrza z wygodami, dzikiej, lesnej okolicy, przestrzeni. Wszystko to mam w Grabowej i w Nordalijce. Niezwykle urokliwy to dom, wyciszający, z wygodną i przyjazną sypialnią,...

odpowiedź obiektu
03.09.2014r. godz. 22:00:13

Takie opinie są bardzo budujące i zachęcają do jeszcze bardziej wytężonej pracy, aby zachować wysoki poziom. Serdecznie zapraszam!

Obiekty, które mogą Cię zainteresować

Willa "Bór"

Willa "Bór"

пансионат

Островите

от 100 zł / ночь

Фотогалереи соседних населенных пунктов

pokaż listę ukryj listę