Hotel Restauracja "Kuźnia Smaku"

отель в Кросно-Оджаньске

Кросно-Оджаньске, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 42, 66-600 Krosno Odrzańskie,
обл. lubuskie, Польша

Информация об объекте

Вид номера Стоимость
1 личные 130 PLN за номер
2 личные 160 PLN за номер
3 личные 180 PLN за номер

Restauracja Hotel "Kuźnia Smaku" położona przy drodze krajowej nr 29 Słubice-Wrocław dysponuje 6 komfortowo urządzonymi pokojami. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę oraz telewizor plazmowy. W obiekcie znajduje się: stylowa restauracja z piecem chlebowym, sala konferencyjna, sauna, bezpłatny dostęp do Internetu ( Wi-Fi). Serwujemy dania kuchni staropolskiej z akcentami śródziemnomorskimi, co w połączeniu ze znakomitą obsługą i stylowym wnętrzem sprawia, że jest to idealne miejsce na nocleg. Organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe. Do dyspozycji gości monitorowany parking oraz przestronny taras letni.

Объект в базе с: 2010-01-15

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: с 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Udogodnienia – prasowanie/pranie (возможность заказать услугу глажки ), Udogodnienia Spa/wellness (Сауна), Барбекю
  • Удобства: Удобства для инвалидов
  • На территории объекта: Бар/Ресторан (Бар)
  • Для бизнеса: Конференц-зал
  • Интернет: Интернет
  • Оплата: Возможность оплаты кредитной картой
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet