Agrodomek Elżbieta i Tadeusz Wojkowscy

Агротуризм w Łowyniu

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

ul. Słoneczna 50 , 64-426 Łowyń

Opis

Wyróżnienie w 2007 roku w Konkursie za najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce w kategorii gospodarstwa agroturystyczne

Łowyń, to niewielka, pięknie położona wieś, 12 km od Międzychodu. Rozchodzą się tu drogi na Miedzichowo i Pszczew. We wsi są 3 sklepy spożywcze. Do centrum wsi jest ok. 1200 metrów.
Nasz Agrodomek znajduje się na skraju wsi, przy lesie, w odległości 300 m od jeziora, 1500 m do plaży. Do dyspozycji gości jest oddzielny budynek z dwoma dwuosobowymi pokojami, kuchnią z pełnym wyposażeniem i łazienka, w której jest też pralka. Również oferujemy domek letniskowy (50 m2) czyli 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka (7 - 8 osób). Przed domkiem jest duży taras z którego rozciąga się widok na malowniczą łąkę i stawy rybne. Na łączce tej jest również altana, plac zabaw dla dzieci, grill, miejsce na ognisko.
Na terenie naszej wsi, prócz jeziora wiejskiego, znajdują się również 2 prywatne. Oferujemy naszym gościom możliwość wędkowania, wzięcia udziału w polowaniu, grzybobraniu (posiadamy suszarnię grzybów), wypożyczeniu łódki, rowerów, ponadto wynajęcie bryczki, jazda konna.
Oferujemy zacisze, spokój i wspaniały wypoczynek. Gości zapraszamy cały rok.

Obiekt w bazie od: 2009-05-12

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Прокат рекреационного снаряжения, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей)