Lubie Ośrodek Wypoczynkowy

Центр отдыха в Lubieszewie

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Złocieniec 12H , 78-520 Złocieniec odległość od centrum: 0.2 km

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Информация об объекте

Złocieniec 12H , 78-520 Złocieniec odległość od centrum: 0.2 km

Oписание

Posiadamy 30 domków 3- 7 osobowych, świetlicę z grami, dwa domki z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz pole namiotowe i kempingowe z natryskami i toaletami.

Ośrodek Wypoczynkowy "Lubie" położony jest w środkowej części Pojezierza Drawskiego nad drugim co do wielkości jeziorem Pojezierza - Jeziorem Lubie. Jest to duże jezioro rynnowe o pow. 1439 ha i długości 14,1 km, przepływa przez nie rzeka Drawa. Na jeziorze znajduje się 5 wysp. Północne brzegi jeziora (oprócz wschodniego krańca) są przeważnie bezleśne, południowe natomiast zalesione (zaczyna się tam słynny poligon drawski - największy poligon NATO w Europie). Jezioro Lubie posiada doskonałe warunki do łowienia ryb i uprawiania sportów wodnych. Wzdłuż północnego brzegu jeziora biegną trasy wycieczek pieszych i rowerowych. Ośrodek "Lubie" położony jest w odległości 3 km od wsi Lubieszewo. Ośrodek znajduje się w starym lesie sosnowym bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Lubie. Otaczający krajobraz jest malowniczy, charakteryzuje się licznymi pagórkami oraz dużą ilością lasów i jezior. Najbliższym miastem jest Złocieniec, położony w odległości 13 km od naszego ośrodka.

Każdy nasz domek posiada aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienkę z kabiną prysznicową

Kontakt 784...zobacz telefon .
www.lubiewakacje.pl:
www.lubiewakacje.pl

Oбъект в базе с: 2009-02-06

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 12:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Прокат рекреационного снаряжения, Прокат водного снаряжения, Частный пляж / помост, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Стиральная машина общего доступа, Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • Удобства: Удобства для инвалидов
  • Для автолюбителей: Паркинг/гараж (Паркинг)
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Ресепшн: Круглосуточный ресепшн
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Ночной горшок) Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Песочница, Качели, Съезд, Трамплин], Телевизионный зал / для игр / гостиная)