"Eko Bajka Domki W Górach"

Летние домики в Bukówce

Brak oceny

Sprawdzony przez eholiday.pl

Lubawka 71 , 58-420 Lubawka odległość od centrum: 10 km
odległość od stoku: 4.5 km

Ostatnia aktywność

  • Julita zapytał(a) o nocleg 2 dni temu

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Nasza propozycja:

Закрыть

Информация об объекте

Lubawka 71 , 58-420 Lubawka odległość od centrum: 10 km
odległość od stoku: 4.5 km

Сдается: Стоимость: Количество: Структура:
Apartament 2-pokojowy 4-osobowy от 280 / ночь 1 Посмотреть Спросите о ночлеге
Domek 2-osobowy от 270 / ночь 3 Посмотреть Спросите о ночлеге
Domek 3-osobowy от 270 / ночь 3 Посмотреть Спросите о ночлеге
Domek 4-osobowy от 340 / ночь 3 Посмотреть Спросите о ночлеге
Domek 5-osobowy от 360 / ночь 1 Посмотреть Спросите о ночлеге

Oписание

EKO BAJKA zaprasza wszystkich, którzy marzą o wypoczynku w ciszy, spokoju i w warunkach pełnego poszanowania dla Natury. Jest to pięknie położone na nasłonecznionym zboczu, 50-hektarowe gospodarstwo ekologiczne, oddalone o 1 km od szosy i wsi. Jedynym otoczeniem są lasy, góry i łąki. W gospodarstwie uprawia się przede wszystkim warzywa, znajdują się tu konie, owce, króliki, kury i inne zwierzęta gospodarskie. Bezpośrednie otoczenie zabudowań tworzy duży ogród ozdobny. Jest to miejsce szczególnie polecane rodzinom z dziećmi, którym ogromna przestrzeń z dala od szosy gwarantuje bezpieczny wypoczynek i zabawę. Dla dzieci przygotowano duży plac zabaw i salę zabaw. W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne, Jezioro Bukówka (1,5 km), miejsce widokowe na Zadziernej, przejście graniczne do Czech, Rezerwat "Kruczy Kamień", a przepiękny Zespół Klasztorny Cystersów w Krzeszowie to tylko 10 km od gospodarstwa.
W 2018 roku Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" nadała gospodarstwu EKO BAJKA najwyższą kategorię dla obiektów WBN (Wiejskiej Bazy Noclegowej) - 3 słoneczka. W 2017 roku w Konkursie na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne, Eko Bajka zajęła I miejsce w woj. dolnośląskim i II w konkursie ogólnopolskim.
Dla naszych gości przygotowaliśmy 6 domków o podwyższonym standardzie, 2 domki letniskowe i mieszkanie wakacyjne/apartament. Każde z tych miejsc zakwaterowania przygotowane jest dla rodzin z dziećmi. Szczegóły oferty znajdą Państwo na www.ekobajka.pl lub na www.facebook.com/ekobajka
Serdecznie zapraszamy
www.ekobajka.pl:
domkiekobajka.dobrynocleg.pl www.ekobajka.pl

Oбъект в базе с: 2009-04-30

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Стиральная машина общего доступа, Гладильная доска / утюг в свободном доступе, Возможность заказа стирки, возможность заказать услугу глажки)
  • Для автолюбителей: Паркинг/гараж (Паркинг в стоимости входит)
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Мы говорим на языках: Мы говорим на языках (Английский, Французский)
  • Ресепшн: Круглосуточный ресепшн
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Детская кроватка, Детский стульчик для кормления, Ванночка, Ночной горшок) Удобства для семей с детьми (Игровой зал для детей, Игровая площадка для детей [Песочница, Качели, Съезд], Телевизионный зал / для игр / гостиная)