Gościniec "Pod Zielonym Jajem"

Комнаты для размещения гостей в Płóczkach Górnych

Brak oceny

Lwówek Śląski 102 , 59-600 Lwówek Śląski odległość od centrum: 0.5 km

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

Информация об объекте

Lwówek Śląski 102 , 59-600 Lwówek Śląski odległość od centrum: 0.5 km

Сдается: Стоимость: Количество: Структура:
Pokój 2-osobowy от 60 / человек 12 Посмотреть Спросите о ночлеге

Oписание

Przyjazd do Gościńca "Pod Zielonym Jajem" to wkroczenie w inny wymiar. Wielki 200-letni szachulcowy dom otacza gości niezwykłą ciepłą aurą. Przybyszy magnetyzuje niespotykana atmosfera unikatowych wnętrz z drewna, gliny i piaskowca. Niskie trzeszczące stropy z potężnymi modrzewiowymi belkami i niespotykany klimat zatrzymanego czasu. Goście często nazywają nasz dom hotelem butikowym.

Gościniec Pod Zielonym Jajem położony na Pogórzu Izerskim 34 km od granicy czeskiej i 47 od niemieckiej, to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje z dziećmi. Zabudowania otacza 1-hektarowa ogrodzona działka siedliskowa z rozległa łąką na skraju lasu. Wioska mieści się na uboczu i w pobliżu nie ma ruchliwych dróg. Na łące obok domu mamy plac zabaw dla dzieci a nad strumykiem mamy własną piaszczystą plażę.

Biegną tu liczne szlaki dla turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Wspaniałą atrakcją są spływy przełomami pobliskiego Bobru. Zimą gościniec staje się doskonałym punktem wypadowym dla miłośników sportów zimowych, mających stąd jedynie nieco ponad 30 km do Stogu Izerskiego w Świeradowie Zdrój z najnowocześniejszą w Polsce koleją gondolową. Wieś Płóczki Górne, gdzie położony jest gościniec, słynie ze złóż najpiękniejszych w Europie agatów. W zasięgu kilkudziesięciu kilometrów najbogatszy w zabytki obszar Europy, źródła termalne i granice trzech państw.

Gospodarz Gościńca „Pod Zielonym Jajem” przez szereg lat był właścicielem licencjonowanego biura podróży organizującego egzotyczne ekspedycje samochodami terenowymi. Specjalizował się głównie w imprezach w rejonach gdzie przebiegała trasa słynnego rajdu Paryż-Dakar. Z pomocą współpracujących z nim Tuaregów organizował imprezy integracyjne dla firm i wyprawy dla klientów indywidualnych na Saharze i w górach Wysokiego Atlasu. Terenowymi Land Roverami pokonywali piaszczyste i skaliste trasy do niedawna zarezerwowane jedynie dla wielbłądzich karawan. Z sentymentu do samochodów Land Rover wzięła się też nazwa gościńca. Zielone jajo to kształt i kolor logo tej marki i tak też gwarowo nazywają te samochody ich fani. A właśnie te wozy mają być jedną z głównych atrakcji dla gości siedliska. W położonej zaraz za zabudowaniami, należącej do gospodarstwa prawie 2-hektarowej dolinie, powstał tor, na którym można uczyć się lub doskonalić swoje umiejętności jazdy w terenie. Także Land Roverami organizujemy gościom rozmaite off-roadowe trasy po okolicznych malowniczych bezdrożach.

Gościniec Pod Zielonym Jajem to doskonałe miejsce na:
rodzinny wypoczynek - m.in. proponujemy plac zabaw dla dzieci na łące pod lasem i prywatną piaszczystą plażę nad strumykiem,
- zamknięte spotkania w gronie przyjaciół,
- kameralne spotkania biznesowe,
- szkolenia firmowe w małych grupach - zapewniamy sprzęt audiowizualny, kino domowe, salę szkoleniową, parking zamykany na noc.

Polecamy na miejscu masaże w profesjonalnym wykonaniu. Osoby zainteresowane zabiegami prosimy o zgłaszanie tego z odpowiednim wyprzedzeniem, optymalnie razem z rezerwacją pobytu.

Posiłki:
śniadanie - 25 zł/osoby
obiadokolacja - 40 zł/osoby
Dzieci w wieku 3-10 lat 50% ceny wyżywienia.
Doskonała ciepła 3-daniowa obiadokolacja serwowana jest w Karczmie Za Szafą.
Obiadokolacje prosimy zamawiać z wyprzedzeniem.

Karczma obsługuje tylko mieszkających u nas gości,
ewentualnie umówionych wcześniej.

UWAGA WIELKA PROMOCJA - 2-osobowe pokoje z łazienką już od 120 zł/dobę!!!
www.podzielonymjajem.pl:
www.podzielonymjajem.pl

Oбъект в базе с: 2009-12-17

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 15:00 до 11:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, Прокат рекреационного снаряжения, Частный пляж / помост, Udogodnienia – prasowanie/pranie (возможность заказать услугу глажки)
  • На территории объекта: Бар/Ресторан (Бар, Ресторан)
  • Для бизнеса: Конференц-зал
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Оплата: Возможность оплаты кредитной картой
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Полдник)
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Детская кроватка, Детский стульчик для кормления, Ванночка) Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Песочница, Качели, Съезд, Трамплин])