Буско-Здруй и окрестности

  Pokoje gościnne от 1 до 20 z 44 в Буско-Здруй

  Продвигаемые объекты

  1. Bardzo dobra lokalizacja pensjonatu (bezpośrednie sąsiedztwo kompleksu uzdrowiskowego) gwarantuje, że na zabiegi jak i na posiłki dotrzecie Państwo w ciąg

   От 160 /noc

  Список гостиничных объектов

  1. Sprawdzone przez eholiday.pl

   Wsłuchaj się w szum wody płynącej kilkunastometrową trasą kaskad i oczek wodnych...

   Cały dom do dyspozycji Gości. Idealny dla par lub rodzin z dziećmi. Kuchnia, dwie sypialnie, salon z TV. Atrakcje: domek na drzewie, w klubie: bilard, fitness.

   От 200 /noc

  2. Majówkowa regeneracja dla 2 osób z zabiegami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu tel. 728-633-533.

   Nowoczesny, komfortowy pensjonat z pełną bazą zabiegową i kąpielami,położony w centrum uzdrowiska w odległości 300 m od parku zdrojowego,kawiarni i dancingów.

  3. Jesteśmy w centrum Uzdrowiska, parking na posesji, t. 662 624 506.

   Willa znajduje się w centrum uzdrowiska w pobliżu parku zdrojowego i bazy leczniczo-zabiegowej; naszym gościom oferujemy pokoje 1 i 2 osobowe, apartament, domek

  4. Sprawdzone przez eholiday.pl

   Wygodne pomieszczenia, oryginalny wystrój, domowa kuchnia, kąpiele siarczkowe, masaż klasyczny.

   Hotel Pod Świerkiem, położony jest w bliskim sąsiedztwie romantycznego parku zdrojowego. Znany jest z wygodnych pomieszczeń i z domowej kuchni.

   От 60 /noc

  5. Atrakcyjne warunki! Cena od 25 PLN/Doba. Obiekt dla rodzin z dziećmi. Bezpłatny parking. Pokoje z TV

   Mam do dyspozycji cztery pokoje dwuosobowe: dwa po 19 m2, dwa po 21m2, południowe, każdy z wentylacją i wschodni pokoik - 12 m2, także z wentylacją.Parter: 2

  6. Znajdujemy się w zdrojowej części miasta Busko- Zdrój, przy ul. Starkiewicza 9. Oferujemy pokoje 1 oraz 2 osobowe z łazienkami, telewizorami, internetem Wi-Fi.

  7. Sprawdzone przez eholiday.pl

   Zapraszamy na MAJÓWKĘ, SPŁYWY KAJAKOWE

   Domek 🏠 rekreacyjny (ogrzewany),mieszkanie oraz pokoje. Idealne miejsce zarówno na krótki i długi Wypoczynek..SPŁWY KAJAKOWE...Serdecznie Zapraszamy!

  8. Camping Gacki zbiornik Podkowa. Teren rekreacyjno-wypoczynkowy położony jest bezpośrednio nad pięknym zbiornikiem wodnym Podkowa, w miejscowości Gacki.

   От 350 /noc

  9. Do 15 września brak wolnych miejsc.

   Bardzo dobra lokalizacja pensjonatu (bezpośrednie sąsiedztwo kompleksu uzdrowiskowego) gwarantuje, że na zabiegi jak i na posiłki dotrzecie Państwo w ciągu

   От 160 /noc

  Буско-Здруй и окрестности

  Pokoje gościnne от 1 до 20 z 44 в Буско-Здруй