Agroturystyka "u Ostrowskich"

Агротуризм в Chartowie

Brak oceny

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

Информация об объекте

Słońsk 15 , 66-436 Słońsk odległość od centrum: 0.2 km

Oписание

Witamy Państwa na naszej stronie!

Mamy nadzieję, że zainteresujemy Was naszą ofertą.

Agroturystyka u Ostrowskich przygotowała dla Państwa mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Na naszej stronie prezentujemy tylko niektóre z nich – reszta niech pozostanie na razie słodką tajemnicą...

Pierwszą z nich jest dom gościnny przeniesiony z Podlasia ( ok.700 km na wschód) pełen pamiątek z przeszłości, które będą Wam towarzyszyły podczas pobytu.

W pobliżu znajduje się Jezioro Radachowskie oraz inne jeziora. Niedaleko jest do Ośna Lubuskiego, bo tylko 8 km i jeziora z plażą oraz Ośrodka Odnowy Biologicznej "Afrodyta", to coś dla zainteresowanych regeneracją nie tylko duszy, ale i ciala. Park Narodowy Ujście Warty, rezerwat ptactwa wodnego zachwyci miłośników przyrody i ornitologów. Bunkry w Czarnowie (3 km), Międzyrzecki Wał Umocnień (największy w świecie) usatysfakcjonują tych z pasją historyczną. Bliskość Berlina (ok. 90 km) i możliwość jednodniowego wyjazdu, zakupy we Frankfurcie nad Odrą lub w Selow (30 minut samochodem) zadowoli niejednego (-ą).

W Chartowie znajduje się kościół szachulcowy z XVIII wieku. A w pobliskim Kostrzynie można obejrzeć pozostałości twierdzy z XVI wieku.

Teren wokół Chartowa ukształtowany został przez Morenę Czołową, a więc pojawiło się tu wiele stromych górek, wąwozów, leśnych jezior pełnych ryb. Jezioro Radachowskie jest królestwem sandacza! Jesienią lasy zachwycają obfitością grzybów. Zbieracze grzybów, wędkarze, myśliwi, ornitolodzy, miłośnicy wędrówek pieszych i rowerowych oraz ciszy i spokoju zakochają się w tym miejscu.

Chartów to połączenie Skandynawii (lasy sosnowe na terenie polodowcowym) z Italią (w naszym ogrodzie dojrzewają : brzoskwinie, doskonałe winogrona, kasztany jadalne i pachnie lawenda).

Oбъект в базе с: 2016-06-20

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, Udogodnienia Spa/wellness, (Сауна) Udogodnienia – prasowanie/pranie (Стиральная машина общего доступа, Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • Интернет: Интернет
  • Для гостей с животными: Приём домашних животных
  • Для семей с детьми: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Детский стульчик для кормления)