Niedźwiedzia Gawra

Агротуризм в Kruteczku

Brak oceny

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

Miejscowość: Warszawa

Cena od: 70 całość

Информация об объекте

Lubasz 29 , 64-720 Lubasz odległość od centrum: 1.3 km

Oписание

Ośrodek Niedźwiedzia Gawra jest leżącą w Wielkopolsce w sercu Puszczy Noteckiej niepowtarzalnie umiejscowioną ostoją agroturystyczną sąsiadującą z jeziorem Kruteckim. Położony jest między wsiami Krucz i Kruteczek w gminie Lubasz. W otoczeniu piękna przyrody znajduje się duża posiadłość z dwoma budynkami mieszkalnymi, placem, kempingiem oraz bogato zarybionymi stawami hodowlanymi a także garażami, miejscem na ognisko i grilla. Posiadamy swoją motolotnię i umożliwiamy dostęp do lądowiska i hangaru.

» Zapraszamy wszystkich pragnących wypocząć w malowniczej atmosferze noteckich lasów i jezior z dala od zgiełku miast. Każdy znajdzie w Niedźwiedziej Gawrze coś interesującego dla siebie a my oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt stał się niezapomnianą i wyjątkową przygodą.

» Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz atrakcjami czekającymi na Państwa w naszym ośrodku i jego okolicach.

Zapraszamy !

Oбъект в базе с: 2011-05-09

Развернуть описание Свернуть описание

  • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
  • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра, Каминный зал, Частный пляж / помост, кухня общего доступа, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Гладильная доска / утюг в свободном доступе)
  • Удобства: Удобства для инвалидов
  • Интернет: Интернет (беспроводной интернет)
  • Варианты Питание: варианты Питание (Завтрак, Полдник)
  • Для семей с детьми: Удобства для семей с детьми (Игровая площадка для детей [Песочница], Телевизионный зал / для игр / гостиная)