Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Domki & Apartamenty - Kompleks Wypoczynkowy Bryza

Категория: Летние домики

Miejscowość: Любятово

 

Pod Wierzbą

Агротуризм в Garczegorzu

Brak oceny

Reklama

Dom Gościnny Jarek

Miejscowość: Ровы

Cena od: 80 całość

Nasza propozycja:

Закрыть

 • Duśka I Iklus

  комнаты для размещения гостей
  Владыславово

  От 100 / ночь

   
Информация об объекте

Garczegorze 39/1, 84-351 Nowa Wieś Lęborska

Oписание

Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego "Pod Wierzbą" w Garczegorzu.
Miejscowość ta położona jest 12 km na północ od Lęborka w malowniczej okolicy, otoczonej zapierającymi dech w piersiach krajobrazami.
Każda chwila „Pod Wierzbą” stanowi namacalny kontakt z pięknem tkwiącym w prostocie otaczającego nas, a nieco zapomnianego, świata wsi. To ucieczka od tempa codziennego życia, od zapachu spalin i nieznośnego, męczącego hałasu. To przygoda, to proces przywiązywania się do rzeczy banalnych, to odprężenie, które niesie kontakt z przyrodą.
Szczególnie zapraszamy do naszego gospodarstwa miłośników jazdy konnej, gdzie umilić mogą sobie czas obcowaniem z tymi pięknymi zwierzętami. Dodatkowo dla doświadczonych jeźdźców istnieje możliwość jazdy w terenie.
Zima u nas to wiele atrakcji. Na życzenie klientów organizujemy kuligi. Na dzieci czekają wielkie przestrzenie. Można do woli nacieszyć się śniegiem, zjeżdżając na sankach z dala od ulic i ruchu drogowego.W najbliższym czasie dodatkowa atrakcją będzie możliwość realizacji zamiłowań wędkarskich. Czynimy ku temu odpowiednie przygotowania. W pobliskiej okolicy czeka na Państwa moc atrakcji, jak choćby zabytkowy neogotycki kościół parafialny z lat 181...zobacz telefon w Garczegorzu czy wrak statku w pobliskiej miejscowości Ulina.Zachęcamy również do obejrzenia kościołów, które położone są w okolicach wsi Garczegorza. Są to: kościół w Łebieniu (z 1891 r.), Janowicach (z 1882 r.), Chocielewku (z 1918 r.), Leśnicach i Nowej Wsi Lęborskiej.
Niedaleko wsi Garczegorze znajduje się jezioro Lubowidz – raj dla wędkarzy i grzybiarzy zarazem. Jezioro bowiem otoczone jest szerokim pasem lasów bogatych w różne gatunki grzyby.
Organizujemy również obsługę imprez okolicznościowych na trenie Lęborka i okolic. Jeżeli chcesz, aby Twój ślub lub inna ważna uroczystość była oryginalna – dodaj jej splendor. Czy przejazd bryczką zaprzężoną w pięknego konia nie jest rzadką atrakcją?

Oбъект в базе с: 2009-06-03

Развернуть описание Свернуть описание

 • Заезд/отъезд: от 14:00 до 10:00
 • В распоряжении гостей: Барбекю, Место для костра