Влоцлавек

Włocławek

Włocławek to malownicze miasto położone u brzegów Wisły posiadające wiele zabytków i atrakcji. Warto zobaczyć Katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Ta gotycka świątynia kryje wiele cennych dzieł sztuki m.in. najstarsze witraże w polskim kościele katolickim. Kolejnym pięknym zabytkiem jest Kościół św. Witalisa, budowla z I połowy XIV wieku. Jest to najstarsza ceglana budowla w mieście. Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej to również miejsce, którego nie wolno pominąć podczas zwiedzania miasta. Można w nim poznać historię i sztukę rejonu. Na uwagę zasługuje także późnogotycki kościół św. Jana Chrzciciela z I połowy XVI wieku, w którym można zwiedzić piękną kaplicę oraz cegły z datami w elewacji, pokazujące stan Wisły podczas podtopień miasta. Ciekawym miejscem jest też Wyższe Seminarium Duchowe – jedno z najstarszych w Polsce posiadające dużą Bibliotekę Seminaryjną. Zwiedzając miasto można także odwiedzić Pałac Biskupi zbudowany na miejscu średniowiecznego zamku, posiada on bardzo bogatą historię.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet