Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Kompleks Wypoczynkowy Pomerania

Категория: центр отдыха

Miejscowość: Rewal

Cena od: 350 całość

 

Domki z Bali-NawaraPARK

Категория: Летние домики

Miejscowość: Pobierowo

Cena od: 30 całość

 

Мендзыводзе

Мендзыводзе

Międzywodzie to sympatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w cieniu lasów, tuż przy drodze 102, 9 km od Kamienia Pomorskiego. Znajduje się tu kilka ośrodków rehabilitacyjnych, przede wszystkim dla dzieci ze schorzeniami narządów ruchu, dlatego wszystkie zejścia plażowe zbudowane zostały specjalnie z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych. Jako jedyne w Polsce spełniają wszystkie normy obowiązujące przy budowie tego typu obiektów, które wyznaczyła Unia Europejska.

Miedzywodzie jest miejscowością o kameralnym charakterze. Położona między Bałtykiem i Zalewem Kamieńskim. Rzadko odwiedzana przez turystów ponieważ największym zainteresowaniem na wyspie Wolin cieszą się Międzyzdroje.
W miejscowości nie ma ciekawej propozycji noclegów. Tanie i czyste schroniska działają tylko sezonowo. Poza sezonem jest się zdanym na dużo droższe hotele i pensjonaty. Do Międzywodzia przyjeżdża się przede wszystkim na kwatery prywatne lub do niewielkich pensjonatów, często o zbliżonym standardzie i cenach. Latem działa w Międzywodziu niewielkie kino. Smakosze będą mieć też do wyboru szereg miejsc gdzie mogą skosztować lokalnej kuchni. Wraz z otwarciem sezonu w miasteczku otwierają się też liczne kramy, kramiki i bazary, gdzie można kupić, ubrania i akcesoria plażowe.

Plaża w miejscowości jest dosyć długa. Musimy jednak pamiętać, że jest ograniczona ujściem Dziwny. Na drodze z Dziwnowa do Międzywodzia znajduje się most zwodzony, który jest podnoszony kilkanaście razy na dobę.

Przez Międzywodzie wiedzie droga przelotowa, która na tym odcinku nazywa się Armii Krajowej.

źródło: Wydawnictwo Bezdroża