Мальборк

Реклама

Domki Przy Jeziorze

населенный пункт: Липчинек

Цена от: 160PLN все

 

Объекты, которые могут Вас заинтересовать…

Наше предложение:

Закрыть

Malbork

Malbork jest znany turystom z całego świata głównie dzięki okazałej twierdzy krzyżackiej. Zamek został wybudowany w XIII wieku i składa się z trzech oddzielnych zamków: Wysokiego, Średniego oraz Niskiego (tzw. Przedzamcze). Ta przepiękna budowla jest udostępniona dla zwiedzających w postaci muzeum, a co roku w trzeci weekend lipca odbywa się wielka inscenizacja przedstawiająca jedną z największych bitew średniowiecza „Oblężenie Malborka”. Miłośnicy historii mają możliwość obejrzenia XIV-wiecznego Ratusza, Kościoła św. Jana z tego samego okresu oraz resztek murów obronnych z zachowanymi bramami i basztami.
W Malborku można zdecydować się również na rejs statkiem po Nogacie, kąpiel w rzece na strzeżonym kąpielisku miejskim lub wypożyczenie sprzętu wodnego. Ciekawą propozycją jest spędzenie czasu w Parku Linowym Jumpy Park i przejażdżka kolejką turystyczną po mieście. Rodziny z dziećmi mogą wybrać się do Dino Parku, gdzie najmłodsi zachwycą się ruchomymi dinozaurami lub do Żuławskiej Wioski Ceramicznej.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet