Реклама

Collins Holiday

населенный пункт: Сяноженты

 

Объекты, которые могут Вас заинтересовать…

 

Eholiday.pl Sp. z o.o., w skład której wchodzą trzy portale (eholiday.pl, naweekend.pl, okazje.eholiday.pl) o charakterze turystycznym jest niekwestionowanym liderem wśród serwisów noclegowych na polskim rynku internetowym.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm innowacyjno-technologicznych w rejonie Europy. 13 lat na rynku pozwoliło nam uzyskać miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych serwisów turystycznych w Polsce. Posiadamy i zarządzamy kilkoma serwisami turystycznymi, z których największy (eholiday.pl) odwiedza miesięcznie ponad milion użytkowników czyniąc go jednym z liderów branży w kraju.


eholiday.pl - dobry nocleg


^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet